40 BİN LİRALIK TAKSİLER 80 BİN LİRA OLDU ! Reviewed by Momizat on . Ötv indirimli ticari taksilerin bayi çıkış fiyatı 40 bin lira dan nasıl 80 bin liraya çıkıyor işte haberin detayları. Bir ticari taksi almak istiyorsunuz belki Ötv indirimli ticari taksilerin bayi çıkış fiyatı 40 bin lira dan nasıl 80 bin liraya çıkıyor işte haberin detayları. Bir ticari taksi almak istiyorsunuz belki Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » 40 BİN LİRALIK TAKSİLER 80 BİN LİRA OLDU !

40 BİN LİRALIK TAKSİLER 80 BİN LİRA OLDU !

40 BİN LİRALIK TAKSİLER 80 BİN LİRA OLDU !

Hits: 111

Ötv indirimli ticari taksilerin bayi çıkış fiyatı 40 bin lira dan nasıl 80 bin liraya çıkıyor işte haberin detayları.

Bir ticari taksi almak istiyorsunuz belki plakanız var veya plaka kiralayarak kiralama yöntemi ile taksicilik yapmak istiyorsunuz peki maliyeti nedir hiç düşündünüzmü ?

Herhangi bir bayiden %45 ÖTV indirimli alacağınız bir Hyundai Blue ‘nin anahtar teslim maaliyeti bu gün 40 bin lira fakat bu aracı galeriler aracılığı ile aldığınız ‘da 80 bin lirayı buluyor

NEDEN GALERİ ?

Galerilerin tercih edilmesindeki en büyük sebep plaka sahiplerinin galeriler ile anlaşmış olması, ve galerin de araçları kendisinden almanız
şartı ile size kiralık plaka veriyor olmasından kaynaklanıyor.

GALERİDEN ARAÇ ALMAK RİSKLİMİDİR ?

Galeriden alacağınız sıfır km araçların, bayi fiyatı üzerine 10 ile 40 bin lira arasında değişen fiyatlar ekleniyor.
Plaka kiranızı aksattığınız’ da 80 bin liraya aldığınız 0 km aracınızı 30 ile 50 bin lira arasında değişen fiyatlar ile geri alıyorlar.
Araç plaka sahibinin üzerine olduğundan, aksattığınız kiranızı ve ötv farkını ödeyerek aracınızı geri alabiliyorsunuz.

PLAKA SAHİPLERİ NEDEN KİRALAMIYOR ?

Düzensiz çalışan kiracıların kiralarını aksatmaları, araç ile ilgili kaza , ceza, muhasebe, hgs , ogs gibi işlemleri takip etmek istememeleri, ve güvenilir şoför ve kiracı bulamadıklarından yakınmaları sebebi ile plakalarını vekalet ile galerilere kiralık veriyorlar.

40 BİN LİRALIK ARAÇ NASIL 80 BİN LİRA OLUYOR ?

Galeriden alacağınız sıfır km Hyundai Blue bir araca önce Boya Masrafı 750TL , Bandrol 600TL , Muamele 1.000TL , Lpg 3.000TL , Lpg Montajı 500TL , gibi fiyatların serbest piyasaya göre eklenmesi ile fiyatlar yükselmeye başlıyor. Ayrıca 20 bin ile 30 bin lira arasında değişen hava parası da eklenerek aracın size maaliyeti 80 bin lirayı buluyor ve bu fiyatlara Koltuk Kılıfı, Taban Döşeme, Kapı Yazıları , Taki, Taksimetre Dahil Değildir !

KAYNAK:http://taksihaber.com.tr/40-bin-liralik-taksiler-80-bin-lira-oldu/452/

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.