BAŞIMIZ SAĞOLSUN.. MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDERKEN GASP EDİLMEMESİ İÇİN GÜVENLİK KABİNLİ ARAÇ İÇİN TÜM TAKSİ CAMİASINI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE   KONTAK KAPATMA EYLEMİNE DAVET EDİYORUZ. Reviewed by Momizat on . >BAŞIMIZ SAĞOLSUN.. MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDE >BAŞIMIZ SAĞOLSUN.. MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDE Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » BAŞIMIZ SAĞOLSUN.. MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDERKEN GASP EDİLMEMESİ İÇİN GÜVENLİK KABİNLİ ARAÇ İÇİN TÜM TAKSİ CAMİASINI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE   KONTAK KAPATMA EYLEMİNE DAVET EDİYORUZ.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN.. MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDERKEN GASP EDİLMEMESİ İÇİN GÜVENLİK KABİNLİ ARAÇ İÇİN TÜM TAKSİ CAMİASINI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE   KONTAK KAPATMA EYLEMİNE DAVET EDİYORUZ.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN..  MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDERKEN GASP EDİLMEMESİ İÇİN GÜVENLİK KABİNLİ ARAÇ İÇİN TÜM TAKSİ CAMİASINI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE   KONTAK KAPATMA EYLEMİNE DAVET EDİYORUZ.

Hits: 43

>BAŞIMIZ SAĞOLSUN..

MESLEK ŞEHİDİMİZ NİHAT ELÇİ VE TAKSİ MESLEĞİNİ YAPARAK EVİNE HELAL LOKMA GÖTÜRÜRKEN KARDEŞLERİMİZİN VE AĞABEYLERİMİZİN MESLEĞİNİ İCRA EDERKEN GASP EDİLMEMESİ İÇİN GÜVENLİK KABİNLİ ARAÇ İÇİN TÜM TAKSİ CAMİASINI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE   KONTAK KAPATMA EYLEMİNE DAVET EDİYORUZ.

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.