BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI TARAFINDAN SEMİTRON P6S ATAK TAKSİMETRELER İLE İLGİLİ İDARİ YAPTIRIM KARARI VERİLDİ. Reviewed by Momizat on . 26/12/2017 tarihli ve 655 sayılı karar ile güvensiz olduğu kanaatine varılan Semitron marka P6S model taksimetreler için Bakanlığımızca idarî yaptırım kararı al 26/12/2017 tarihli ve 655 sayılı karar ile güvensiz olduğu kanaatine varılan Semitron marka P6S model taksimetreler için Bakanlığımızca idarî yaptırım kararı al Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI TARAFINDAN SEMİTRON P6S ATAK TAKSİMETRELER İLE İLGİLİ İDARİ YAPTIRIM KARARI VERİLDİ.

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI TARAFINDAN SEMİTRON P6S ATAK TAKSİMETRELER İLE İLGİLİ İDARİ YAPTIRIM KARARI VERİLDİ.

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI TARAFINDAN SEMİTRON P6S ATAK TAKSİMETRELER İLE İLGİLİ İDARİ YAPTIRIM KARARI VERİLDİ.

Hits: 3491

26/12/2017 tarihli ve 655 sayılı karar ile güvensiz olduğu kanaatine varılan Semitron marka P6S model taksimetreler için Bakanlığımızca idarî yaptırım kararı alınmıştır.

Bu kapsamda; Semitron marka P6S model taksimetrelerin tarifelerinin yüklendiği mühürlenmiş veri portunu kapatan ve
üzerine mühürleme işlemi yapılan plastik parça, cihazı güvenli hale getiren başka bir plastik parça ile değiştirilerek,
piyasaya arz edilmeye başlanmıştır. Kullanımdaki taksimetrelerde bulunan  parçanın Atak Taksi Elektronik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından plastik bir plaka ile ücretsiz değiştirilerek cihazların güvenli hale getirilmesi ve bu işlemlerle ilgili muayene ücretlerinin de  Atak Taksi Elektronik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanması yönünde düzeltici faaliyet planı oluşturulmuştur.

Düzeltici faaliyet planının süresi 30.01.2018 tarihinden itibaren 6 aydır. Değişim programı ile ilgili açıklamalar  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüklerince ayrıca bildirilecektir.

kaynak:https://msgm.sanayi.gov.tr/haber.html?haberId=eb8ed358-0f53-4519-b461-63dda66d0218

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.