Cumhurbaşkanı: Uber’in başındaki kişiye randevu vermedim Reviewed by Momizat on . Uber hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, O organizasyonun başındaki benden randevu istedi, vermedim." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 ulusal Uber hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, O organizasyonun başındaki benden randevu istedi, vermedim." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 ulusal Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Cumhurbaşkanı: Uber’in başındaki kişiye randevu vermedim

Cumhurbaşkanı: Uber’in başındaki kişiye randevu vermedim

Cumhurbaşkanı: Uber’in başındaki kişiye randevu vermedim

Hits: 98

Uber hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, O organizasyonun başındaki benden randevu istedi, vermedim.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 ulusal ve 250 yerel radyoda yayınlanan program Uber-taksi çekişmesi hakkındaki soruları yanıtladı. Uber’i Türkiye’ye sokarak taksicilerin sıkıntıya düşürülmeyeceğini belirten Erdoğan, “Taksicilik zaten oturmuş bir sistem” dedi.

Sunucun “Taksi-Uber kavgasında tavrınızı taksiden yana kullandınız. Şu kısa mesafe, hizmet kalitesi, müşteriye iyi davranma, aracın temiz olması gibi konularda taksici arkadaşlara mesaj vermenizi rica edeceğim.” şeklindeki sözleri üzerine Erdoğan, “Sen verdin. Verdiğin mesaja aynen katılıyorum.” dedi.

“TAKSİCİLERİ SIKINTIYA DÜŞÜREMEYİZ”
Taksicilere seslenen Erdoğan, “Araçların temizliği, müşteriye iyi davranılması, ücret politikaları vesaire bunlarda hassas olunması çok çok önemli. Ubermeselesine gelince Uber’i ben taksicilerimiz karşısında çok farklı bir oyun olarak görüyorum. Taksicilerimizi de Uber politikasına yedirmemek gerekir. O organizasyonun patronu olan benden randevu istedi, vermedim. Çünkü bizde şu anda taksicilik sistemi zaten oturmuş bir sistem. Dolayısıyla buraya ülkemize şimdi bir de Uber’i sokarak taksicilerimizi bir sıkıntıya düşüremeyiz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:http://m.ensonhaber.com/cumhurbaskani-uberin-basindaki-kisiye-randevu-vermedim.html

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.