Dünyanın en zor sınavı… Londra taksi şoförlüğü sınavı…Türk taksici anlattı Reviewed by Momizat on . Uber - taksici gerilimine haftalardır, ara formül bulunmaya çalışılıyor. AK Parti Milletvekili Mustafa Ilıcalı, yeni bir yazılımla müşterilerin taksiye ulaşacağ Uber - taksici gerilimine haftalardır, ara formül bulunmaya çalışılıyor. AK Parti Milletvekili Mustafa Ilıcalı, yeni bir yazılımla müşterilerin taksiye ulaşacağ Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » Dünyanın en zor sınavı… Londra taksi şoförlüğü sınavı…Türk taksici anlattı

Dünyanın en zor sınavı… Londra taksi şoförlüğü sınavı…Türk taksici anlattı

Dünyanın en zor sınavı… Londra taksi şoförlüğü sınavı…Türk taksici anlattı

Hits: 99

Uber – taksici gerilimine haftalardır, ara formül bulunmaya çalışılıyor. AK Parti Milletvekili Mustafa Ilıcalı, yeni bir yazılımla müşterilerin taksiye ulaşacağı, konforlu taksilerde ulaşım yapılacağı, müşterinin kazıklanmayacağı, iyi muamele göreceği” bir modelden bahsetti. Takcilerin de eğitime tabii tutulacağını söyledi. Düzenlemeyi yakın sürede meclise getirecekler.. düzenleme, bir süredir devam eden derde deva olabilecek mi bilinmez ama müşteri şoföründen konforuna artık iyi bir muamele istiyor. Dünyada bu işi en iyi yapan ülkelerden biri olan İngiltere’de taksici olmak için dünyanın en zor sınavlarından birini geçebilmek gerekiyor. İş bununla da bitmiyor. Londra’da taksicilik yapan bir Türk Özgür Kalay NTV’nin sorularını yanıtladı.

(Haber-Kamera: Gökhan Bozkurt, Prodüktör: Volkan Yıldırım / Hafta Biterken, NTV)

KAYNAK:https://www.ntv.com.tr/video/ekonomi/dunyanin-en-zor-sinavi-turk-taksici-anlatti,_XjqEQwfE0mo9dpSuSXr-Q

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.