Ekonomi Bakanı Zeybekci’den UBER ile ilgili açıklama:Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz.” Reviewed by Momizat on . Zeybekci'den 'Booking' ve 'Uber'e çağrı Ekonomi Bakanı Zeybekci, booking.com ve uber.com süreci ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ekonomi Bakanı olarak ben Zeybekci'den 'Booking' ve 'Uber'e çağrı Ekonomi Bakanı Zeybekci, booking.com ve uber.com süreci ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ekonomi Bakanı olarak ben Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Ekonomi Bakanı Zeybekci’den UBER ile ilgili açıklama:Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz.”

Ekonomi Bakanı Zeybekci’den UBER ile ilgili açıklama:Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz.”

Ekonomi Bakanı Zeybekci’den UBER ile ilgili açıklama:Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz.”

Hits: 2344

Zeybekci’den ‘Booking’ ve ‘Uber’e çağrı

Ekonomi Bakanı Zeybekci, booking.com ve uber.com süreci ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Ekonomi Bakanı olarak ben temas edeceğim” diye konuştu. .

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “booking.com” ile “uber.com” internet sitelerine ilişkin “Gerekiyorsa Ekonomi Bakanı olarak ben temas edeceğim. ‘Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’ Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz.” dedi.

Zeybekci, Ensar Vakfı tarafından Vakıflar Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen “Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Ekonomide Yeni Dönem Beklentiler” konulu etkinlikteki konuşmasının ardından soruları yanıtladı.

Mahkeme kararıyla faaliyetleri durdurulan “booking.com”a ilişkin bir soru üzerine Zeybekci, “Mahkemenin booking.com hakkında verdiği karar doğru. Olması gereken bunları Türkiye’ye getirmek olmalı. Ne yapmalı, ne etmeli bunları Türkiye’ye getirmeli. Turizmde dünyada 6. en büyük, Avrupa’nın 4. büyük destinasyonuyuz. Hedefimiz dünyada ilk 3, Avrupa’da birinci olmak. Böyle olunca çağın enstrümanlarını kullanmamız gerekiyor.” diye konuştu.

Zeybekci, e-ticaretin önemine işaret ederek, Türkiye’nin bu konuda başarılı olması için önemli teşvik sistemi getirdiklerini söyledi. Zeybekci, “booking.com” ve “uber.com”a ilişkin “Ekonomi Bakanlığı olarak arkadaşlarımız çalışıyor. Gerekiyorsa Ekonomi Bakanı olarak ben temas edeceğim. ‘Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’ Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz.” değerlendirmelerinde bulundu.

KAYNAK:https://www.dunya.com/gundem/zeybekciden-booking-ve-ubere-cagri-haberi-360052

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.