Hits: 215

Gizlilik Sözleşmesi

TaksiCenter.com, Ferah Mahallesi Ferah Cad. Zerafet Sokak No:15\A B.Çamlıca\Üsküdar İstanbul\TURKEY adresinde meskun,Mobil Taksi 7/24 Çağrı-Ulaşım Hizmetleri ve İşletmecilik LTD. ŞTİ. şirketine bağlı bir internet hizmeti kuruluşudur. Aşağıdaki Gizlilik Politikası Internet üzerinde edinilen bilgilerin toplanması, paylaşılması ve korunması ile ilgili olan kullanıcı haklarını açıklamaktadır. Kullanıcılarımız siteyi ziyaret ederek aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar. Aşağıda yer alan Gizlilik Politikası maddelerinin herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen kullanıcıların siteyi kullanmamaları gerekir. Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece TaksiCenter.com üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

 

1. Genel Hükümler
1.1. Kişisel bilgiler olarak tanımlanan; adınız ve soyadınız, adres bilgileriniz, e-posta adresiniz ve şifreniz sitemizdeki hizmetlerden rahatça faydalanabilmeniz amacıyla çok sıkı online uluslararası güvenlik sertifikaları ile saklanmaktadır.

 

1.2. TaksiCenter.com, üyelik formlarından topladığı bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

1.3. Sitemize üye olduğunuzda aldığınız hizmetten nasıl faydalanacağınızı anlatan ve bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bilgiler içeren ve periyodik olmayan bilgilendirme e-postalarını da adresinize ileteceğiz. Hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bu e-postalar başka herhangi bir içeriğe sahip olmayacak ve sadece ilgili hizmetlerle ilgili kodlar içerecektir. Bu nedenle, sitemize üye olurken verdiğiniz e-posta adresinin doğruluğunu da bu beyanımızı okuduğunuzda kabul etmiş sayılırsınız.

 

1.4. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni ve yasal sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurum ve kuruluşları ile paylaşabiliriz.

 

1.5. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden hizmet veya ürün satın aldığınızda  siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde TaksiCenter.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin TaksiCenter.com ara yüzü üzerinden banka ödeme sayfası ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

1.6. Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

 

1.7. TaksiCenter.com web kullanıcısı profilinizde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklamamaktadır. Ancak siparişiniz anında kredi kartı numaranızın tamamını o an çalışmakta olduğumuz bankaya ve/veya paypal ödeme sayfasına iletmek durumundayız.

 

1.8. Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir. Değişikliklere bağlı olarak yapılan düzeltmeler 1) sitemizin ana sayfasında 2) kullanıcılarımıza e-posta gönderimiyle duyurulabilir. Sitemizi kullanmaya devam ederek gizlilik politikasındaki değişiklikleri kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

 

1.9. Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim  formundan ya da bilgi@TaksiCenter.com e-posta adresinden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacağız.