You Are Here: Home » Hizmetlerimiz » Muamele İşlemleri

Muamele İşlemleri

Hits: 669

 Taksi Muayene İşlemleri
 
  Taksici esnafına yönelik olarak Taksi çıkma belgeleri adınıza alınır.Taksi çıkması çekme belgesi , araç değiştirmede tüm işlemleriniz ,LPG ruhsata işleme taksi tespit ve muayene işlemleriniz, istediğiniz şekilde taksi araçlarınız sarının her tonu boya veya araç kaplama işlemleriniz siz zahmete girmeden anahtar teslim yapılır.
ARAÇ KAPLAMA
Günümüzde Taksici ve Dolmuşçu esnafının en büyük sorunlarından bir tanesi de satın aldıkları aracın boya renginin değiştirilmesi işlemidir.
Çünkü Taksici ve Dolmuşçu esnafı aracını alırken ve satarken birçok zorluklar çekmektedir. Özellikle araç satarken, bir etiket gibi yapışmış olan ”Taksi Çıkması” sözü tüm esnafa çok zorluk yaşatmaktadır.
Geçmiş zamanlardan beri kullanılan boya ile renk değiştirme işlemi günümüz teknolojik şartlarına bağlı olarak değişim gösterdi. Artık aracınızı boyamadan folyo ile kaplayarak renk değiştirebilmektedir.
Bu değişim için şimdilik aradaki fiyat farkı fazla olsada, uzun vadede bu farkı kapatacağını düşünüyoruz.
Ülkemizde folyo ile araç kaplama sistemini oldukça profesyonelce yapan firmalar var. Firmalardan alınan bilgiye göre, bir araca en uzun üç saat içinde renk değişim işi yapılmaktadır
TaksiCenter Yönetimi

 

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.