Hits: 263

Siteler ,Oteller ve AVM’ler için kurumsal taksi  merkezi işletmeciliği hizmetimiz:

Taksi Center  olarak  taksi merkezi işletmeciliğinde hedefimiz; Mobil Taksi7/24 Çağrı Merkezine bağlı Mobil Taksi Merkezlerimizi İstanbul genelinde sınırlı sayıda kurup (Anadolu Yakası 25 adet,Avrupa Yakası 25 adet) diğer esnaf duraklarına modern teknolojik taksi durağı işletmeciliğinin modelini ortaya koymak olacaktır.

Bu 50 adet MOBİLTAKSİ MERKEZİMİZE (TaksiCenter) bağlı MobilTaksi’ler kapı durak yazılarımızı yazarak hem bu duraklarımız arasında ring seferleri ile hem de Mobil Taksi Çağrı Merkezi ile 0850 532 0 625 (MBL)  tek numara ve mobiltaksi.com  internet adresi üzerinden gelen taksi müşterilerini İstanbul’un neresinde olurlarsa olsunlar Akıllı Tablet Taksimetre(TaxiPad)  ile (Navigasyon-Araç Takip Sistemi) gittikleri yoldan boş dönmeyerek ,iş alacaklardır.


Ayrıca şirketimizin açacağı taksilerimize özel servislerimiz olan Mobil Taksi Merkezlerimiz de oto yıkama ,yedek parça satışı,oto bakım onarım bölümleri(Mobil Oto Market) ile birlikte durağımızın taksi şoförlerimizin bekleme bölümünde projeksiyon ile sanal ortamda mesleki sürekli eğitim verilecektir. Bu sürekli sanal eğitim ile duraklarımızdaki taksi şoförlerimizin mesleki gelişimleri bir defalığına değil devamlılığı sağlanan şekilde formasyon ve meslek içi güncel gelişimleri takip ederek  kaliteli şoförlerimizin mesleğimize kazandırılması yerinde sağlanmış olacaktır.Mobil Taksi Merkezlerimizde sosyal donatı alanı olarak ayıracağımız bölümde şoförlerimizin yararlanabilecekleri masa tenisi ve pota vb. spor alanları oluşturmayı planlıyoruz.

 

Mobil Taksi Merkezlerimizde sürekli eğitim Taksi Akademi bünyesinde bulunan Şoför Okulu (Sanal Eğitim Sistemi) ile sağlanacaktır.Hizmet vereceğimiz bu mobiltaksi merkezlerinde Taksimetre kalibrasyonu, araç muayene ve ruhsat bilgileri ve şoför SGK kayıt dökümü temin edilmiştir.Ayrıca her şoförden Kimlik, Sürücü Belgesi Noterden Tasdikli fotokopisi, Araç Ruhsatı Fotokopisi, Sağlık Raporu ve İkametgah Senedi durak kaydı yapılırken alınacak ve dosyalanarak saklanacaktır. Müşterilerimiz mobiltaksi merkezlerimizden Akıllı Telefonları ile mobiltaksi uygulamasından araç çağırdıklarında şoförün resmini bilgilerini ve aracın kaç dk . onlara ulaşacaklarını önceden görüp sonradan şoförü ve hizmeti puanlayabileceklerdir.