You Are Here: Home » Hizmetlerimiz » Taksi Reklam

Taksi Reklam

Hits: 378

Günümüzün tüm alışılan reklam sistemlerinin dışına çıkarak yepyeni bir reklam mecrası ile karşınızdayız. Ticari sarı taksilerde reklam hizmetleri ve giydirme reklam mecralarındaki faaliyetlerimizi, temel değerlerimizden ödün vermeden büyütmekteyiz ve sizleri yepyeni bir reklam mecrası ile tanıştırmaktayız.
Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak, doğru yer ve doğru zamanda doğru mecraya yönlendirmeyi yüksek kalite anlayışı ile yapmaktayız. Bu hizmetlerimizi sosyal sorumluluk bilinci ile çalışmalarımıza yön vererek, genç ve dinamik yapımızla müşterilerimizin ve markalarının değerini arttırmak başlıca amaçlarımızdandır.
Rekabetin arttığı günümüzde firmalar hedef kitleye ulaşmak için farklı mecraların içine girmiştir. İşte tam bu noktada dünyada kullanımda olan ve Türkiye’de ilk defa olarak ticari sarı taksilerde monitörlü koltuk kafalıkları(4.5G ile tablet taksimetreye(TAXİ-PAD) bağlı kişiye özel online reklam) ile yepyeni bir reklam mecrasını TaksiCenter olarak sunuyoruz. 365 gün 24 saat yayın yaparak tüketicinin kullanımında olan bu reklam monitörleri öncelikle ekonomimizin yoğun olduğu İstanbul’da hayata geçirilmeye başlanmıştır.
İstanbul trafiğinde yolculuk süresi çok değişken olmakla birlikte ortalama 30 dakikadır. Seçilen yoğun bir bölge ise arka koltukta ortalama 2 kişi taşınarak günde 35 sefer yapılmaktadır. Bu ortalama 70 yolcu demektir. Kısaca şöyle bir hesaplama yaparak sizlere bu reklam alanının inanılmaz boyutlarını sunmak isteriz; Hedeflediğiniz kitleye ulaşmak için bundan daha iyi bir mecra düşünülemez. Türkiye’nin tüm şehirleri ele alındığında en kalabalık ve gelir düzeyi en yüksek kesimin yaşadığı İstanbul’da, binlerce ticari sarı taksinin günde yüzbinlerce yolcuyu taşıdığı düşünüldüğünde bu reklam mecrasının önemi net bir şekilde anlaşılmaktadır. TaksiCenter bu yepyeni reklam mecrasını Türkiye’de ilk kez hayata geçirerek hedef kitlenize ulaşmanızda size müthiş bir fırsat sunuyor
Ticari sarı taksilerde reklam hizmetleri (slayt reklamı, prodüksiyon reklamı, dergi reklam,araç giydirme ve açık hava online çatı reklam) firmamızın odaklandığı reklam mecrasıdır. Uzmanlık alanımız olan taksi reklamcılığı ile İstanbul’da yaptığımız işin görsellik kalitesini üst düzeyde tutarak, bu alanda Türkiye’nin güvenilen ve ilk tercih edilen firmalarından biri olarak sizlere üst düzey teknoloji ile hizmet sunmaktayız. Markanızın bilinirliliğini arttırmak için sizler için çalışıyor ve en yaratıcı kanalları sizlerin hizmetine ilk biz sunuyoruz.

MOBİL SLAYT REKLAM:

Ekranlarda görsellik olarak  1 logo , 5 resim ve 1 de iletişim olmak üzere ;  resimlerden oluşan 15 saniyelik  sessiz video yayınıdır.

MOBİL PRODÜKSİYON REKLAM

Firmaların kendi video reklamları alınıp maksimum 30 saniyeye indirgenerek  yayınlanan 30 saniyelik sessiz video yayınıdır.

MOBİL DERGİ REKLAM:

6 ayda bir yayınlanacak olan ; taksi koltuk arkası ceplerine , birlikte çalıştığımız firmalara , 5 yıldızlı otellere , AVM lere, MobilTaksi Duraklarına  ve tüm sektörlere dağıtımı ücretsiz  olarak  yapılacaktır.

 ARAÇ GİYDİRME:

 

 

TAKSİ CENTE