You Are Here: Home » Hizmetlerimiz » Taksi Reklam

Taksi Reklam

HİZMETLERİMİZ
Günümüzün tüm alışılan reklam sistemlerinin dışına çıkarak yepyeni bir reklam mecrası ile karşınızdayız. Ticari sarı taksilerde reklam hizmetleri ve giydirme reklam mecralarındaki faaliyetlerimizi, temel değerlerimizden ödün vermeden büyütmekteyiz ve sizleri yepyeni bir reklam mecrası ile tanıştırmaktayız. Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak, doğru yer ve doğru zamanda doğru mecraya yönlendirmeyi yüksek kalite anlayışı ile yapmaktayız. Bu hizmetlerimizi sosyal sorumluluk bilinci ile çalışmalarımıza yön vererek, genç ve dinamik yapımızla müşterilerimizin ve markalarının değerini arttırmak başlıca amaçlarımızdandır.
Rekabetin arttığı günümüzde firmalar hedef kitleye ulaşmak için farklı mecraların içine girmiştir. İşte tam bu noktada dünyada kullanımda olan ve Türkiye’de ilk defa olarak ticari sarı taksilerde monitörlü koltuk kafalıkları(3G ile tablet taksimetreye(TAXİ-PAD) bağlı kişiye özel online reklam) ile yepyeni bir reklam mecrasını TaksiCenter olarak sunuyoruz. 365 gün 24 saat yayın yaparak tüketicinin kullanımında olan bu reklam monitörleri öncelikle ekonomimizin yoğun olduğu İstanbul’da hayata geçirilmeye başlanmıştır.
İstanbul trafiğinde yolculuk süresi çok değişken olmakla birlikte ortalama 30 dakikadır. Seçilen yoğun bir bölge ise arka koltukta ortalama 2 kişi taşınarak günde 35 sefer yapılmaktadır. Bu ortalama 70 yolcu demektir. Kısaca şöyle bir hesaplama yaparak sizlere bu reklam alanının inanılmaz boyutlarını sunmak isteriz; Hedeflediğiniz kitleye ulaşmak için bundan daha iyi bir mecra düşünülemez. Türkiye’nin tüm şehirleri ele alındığında en kalabalık ve gelir düzeyi en yüksek kesimin yaşadığı İstanbul’da, binlerce ticari sarı taksinin günde yüzbinlerce yolcuyu taşıdığı düşünüldüğünde bu reklam mecrasının önemi net bir şekilde anlaşılmaktadır. TaksiCenter bu yepyeni reklam mecrasını Türkiye’de ilk kez hayata geçirerek hedef kitlenize ulaşmanızda size müthiş bir fırsat sunuyor
 
Ticari sarı taksilerde reklam hizmetleri (slayt reklamı, prodüksiyon reklamı, dergi reklam,araç giydirme ve açık hava online çatı reklam) firmamızın odaklandığı reklam mecrasıdır. Uzmanlık alanımız olan taksi reklamcılığı ile İstanbul’da yaptığımız işin görsellik kalitesini üst düzeyde tutarak, bu alanda Türkiye’nin güvenilen ve ilk tercih edilen firmalarından biri olarak sizlere üst düzey teknoloji ile hizmet sunmaktayız. Markanızın bilinirliliğini arttırmak için sizler için çalışıyor ve en yaratıcı kanalları sizlerin hizmetine ilk biz sunuyoruz.
MOBİL SLAYT REKLAM
 
Ekranlarda görsellik olarak  1 logo , 5 resim ve 1 de iletişim olmak üzere ;  resimlerden oluşan 15 saniyelik  sessiz video yayınıdır.
 
 
 
 
MOBİL PRODÜKSİYON REKLAM
Firmaların kendi video reklamları alınıp maksimum 30 saniyeye indirgenerek  yayınlanan 30 saniyelik sessiz video yayınıdır.
MOBİL DERGİ REKLAM
6 ayda bir yayınlanacak olan ; ticari sarı taksi koltuk arkası ceplerine , birlikte çalıştığımız firmalara , Sabiha Gökçen ve Yeşilköy Havaalanlarına , 5 yıldızlı otellere , AVM lere,TaksiCenter A.Ş ye bağlı MobilTaksi Duraklarına  ve tüm sektörlere dağıtımı ücretsiz  olarak  yapılacaktır.
 
 
 
ARAÇ GİYDİRME
 
AÇIK HAVA ÇATI  MOBİL REKLAM
Taksi Center Led Medya Ekran Mobil Taksi Çatılarda İnteraktif Reklam için dünyanın Yüksek Çözünürlük ile ilk benzersiz Tam Renkli Ekran Teknoloji geliştirdi ve Mobil Taksi İşletmeleri Limited Şirketi İstanbul merkezli uygulamaya başlandı. Bu hedef kitle ile iletişim için yeni bir etkin bir platformdur.

Mobil Taksi LED Medya Ekran 
işletim sistemi LED ekranlar ile taksi çatı üst tarafında yayınlanan video ve flash reklamlar dayanmaktadır.Mobil Taksi Led Medya Ekran sadece bir reklam medya birimi değildir LED – uzaktan veri iletimi ve otonom entelektüel işletim sistemi ile entegre bir komplekstir. Bu online reklam yayını tam kontrol sağlar ve aynı zamanda reklam birimlerinin coğrafi konumlandırma tanır. Mobil Taksi LED Ekran güçlü bir pazarlama aracıdır. Bu, potansiyel müşteri ve müşteri kapsayan büyük bir sayı verir.Içerik araç hareketi ve dış alışılmadık şekli, hem de parlaklık, doygunluk, renk ve animasyon Mobil Taksi LED Ekran nedeniyle herkesin dikkatini çeker.
Taksi Center LED Medya Ekranlarının avantajları:
Animasyon, video, fotoğraf gösterimi
Parlaklık.benzersiz yüksek kontrast ve parlak güneşli olan günlerde de ekran mükemmel gece görünür
Yönetilebilirlik. 3G/4G için anında uzaktan konfigürasyon ve yönetim rotasyonlar, indirmeler ve içerik yönetimi araçları esnek bir sistem
Yüksek çekiciliği.Medya taşıyıcılar ve hareketleri izleme taşıma.
Teknoloji ve teknik özellikleri

Mobil Taksi LED Medya Ekran taksi araba çatısında su geçirmez bir bütün hava kutusunda bir çift taraflı LED ekran.
Parlak ve yüksek kontrastlı, gece mükemmel bir görünürlük ve güneşli bir günde mükemmel görününürlük verir.
Uzaktan kumanda – 3G ile, herhangi bir ekran için, Taksi Yönetim Merkez ofisten yeni bir içerik indirmek ya da filo için tablet taksimetre entegreli  Sistem bir taksi arabaların hareketi ve konum izleme için bir GPS modülü de var.
Dahili belleğe aktarılan yeni bir bilgi, bu 3G kapsama alanı yetersiz olduğu bölgelerde, böyle bir tünel içinde kesintisiz yayın veriyor.
Herhangi bir araba için uygun benzersiz montaj. Yani herhangi bir ek delik gerektirmez ve araç tavanını bozmaz.Aynı zamanda yüksek hızda ve keskin dönüşlerde tam stabilite sağlar.

© 2006-2017 Copyrights TaksiCenter for DesignMobil Taksi Sistemi Kurucusu &

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.