Hits: 558

İnternet Kullanım Sözleşmesi

Taksi Center  İnternet Kullanıcı Sözleşmesi

Taksi Center  İnternet Kullanıcı Sözleşmesi

 Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar,ibareler ve kısaltmalar karşılığında gösterilen anlamları ifade edecektir.TaksiCenter Ticari Markası ve web sitesi ”Mobil Taksi Elektronik İletişim Reklamcılık ve Mobil Marketim Perakende Mağazacılık Hizmetleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” aittir ve mobiltaksi.com sitesinin tanıtımı ve linklerini içermektedir.

 Bu sözleşmede kısaca ‘TaksiCenter’ olarak anılacaktır.

SÖZLEŞME: Müşteri Üyelik Sözleşmesi

KULLANICI: www.taksicenter.com  tanıtım sitesinden mobiltaksi internet adresinden taksi çağırma ve taksi rezervasyon hizmetlerinden faydalanacak tüm özel,tüzel kişi ve kurumları kapsamaktadır.

 • İş bu SÖZLEŞME , MobilTaksi LTD. tarafından işletilen www.taksicenter.com internet adresinde KULLANICI’lar ile TaksiCenter arasında üyelik kayıt aşamasında yapılmış ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.
 • www.taksicenter.com ‘a üye olabilmek için mobil uygumasını  üyelik formunun eksiksiz doldurulması zorunludur.Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik istendiğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder.
 • KULLANICI , işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle , site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin TaksiCenter tarafından açıklanan her türlü  beyanı da kabul etmiş olmaktadır.
 • KULLANICI bahsi geçen beyanlarda belirtilen hertürlü hususa uygun  olarak davranacağını kabul , beyan ve  taahhüt eder.
 • KULLANICI’lar ,TaksiCenter a üye  olmak aracılığı ile işbu sözleşmenin tamamını okuduklarını , içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.
 • KULLANICI , www.taksicenter.com hizmetlerinden üyelik formunda belirtildiği ve e-posta yoluyla verilen şifre , SMS ile gönderilen aktivasyon numarasını kullanmak sureti ile veya taksi center mobil uygulamasını akıllı cep telefonuna indirerek faydalanır.
 • Üyelik kaydı sırasında belirtildiği gibi , talep ettiği ve TaksiCenter tarafından onaylanan  Kullanıcı adını değiştirme hakkına sahip değildir.
 • TaksiCenter sözleşmeyi tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.
 • Aksi belirtilmediği takdirde , TaksiCenter ‘daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.
 • TaksiCenter tüm KULLANICILARIN kişilik haklarına,gizlilik haklarına saygı duymaktadır.Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve  taahhüt eder.
 • TaksiCenter hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICILARIN üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.
 • TaksiCenter veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlarda sorumluluk kabul etmez
 • .www.taksicenter.com ‘ un amacı mobiltaksi uygulaması üzerinden , taksi hizmeti talebinde bulunan KULLANICI ‘ lar ile bu hizmeti karşılayabilecek Taksiler arasında iletişim kurarak hizmetin karşılıklı onaylanarak sonuçlandırılmasını sağlamaktır.
 • Bu hizmet süreci içinde yer alan taksi, taksici , taksi durağı ve hizmet talebinde bulunan KULLANICI , TaksiCenter ‘ a  hiçbir sorumluluk yükleyemez.
 • KULLANILAR arasındaki hiçbir  işlemde TaksiCenter hukuki sorumluluk taşımaz.İsim hakkı marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz.Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.
 • Sitemiz “ Ziyaretçi Defteri ” sayfasında  yurt içi , yurt dışı ulaşım ve taksi sektörü hakkında yazılı basında çıkan haberleri duyurmak , diğer sayfalar ise ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtmak adına web sitemiz yayın yapmaktadır. Çıkan haberler haberin alt kısmında yayıncı kaynağı ve linki yayınlanmaktadır.Şirketimiz hakkında haberleri “TaksiCenter” kategorisinde vermekteyiz.Çıkan haberler şirketimiz sorumluluğunda olmayıp tüm sorumluluk haberi yapan kişi ve kurumlara aittir.Bu siteyi (TaksiCenter.com) görüntüleyen kişiler veya kurum bunu koşulsuz kabul etmiş sayılır.
 • TaksiCenter üzerinden gerçekleşen işlemler ile TaksiCenter‘ın doğrudan veya dolaylı herhangi bir bağlantısı olmamasında mütevellit , KULLANICILAR , TaksiCenter ‘daki işlemlerinden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia , talep veya hasar beyanlarından , TaksiCenter‘ın sahiplerini, temsilciliklerini ve / veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı,tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı işbu sözleşme’yi onaylayarak ve TaksiCenter.com ‘ a üye olarak peşinen kabul ve beyan eder.