İstanbul Taksi hakkında.. Reviewed by Momizat on . YASAL UYARI:''İstanbul Taksi'' isim,telaffuz marka ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca YASAL UYARI:''İstanbul Taksi'' isim,telaffuz marka ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İstanbul Taksi hakkında..

İstanbul Taksi hakkında..

İstanbul Taksi hakkında..

Hits: 254

YASAL UYARI:‘İstanbul Taksi” isim,telaffuz marka ve logosu “Koruma Marka Belgesi” altında korunmakta olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.

istanbultaksi

www.istanbultaksi.com.tr
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.