İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır.. Reviewed by Momizat on . İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır..Taksi Plakası alım-satımında güvenilir ad İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır..Taksi Plakası alım-satımında güvenilir ad Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır..

İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır..

İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır..

Hits: 184

İstanbul Taksi Sahiplerinin taksi plakaları TaksiCenter olarak Tablet Taksimetre sistemi sayesinde güvence altındadır..Taksi Plakası alım-satımında güvenilir adres Taksi Center ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

İstanbul’da şuan 2000 taksi ile hizmet vermekteyiz.

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.