İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Adayı EYUP AKSU :07/01/2018 Pazar günü Haliç Kongre Merkezinde yapılacak genel kurulumuza (seçime) sizleri bekliyoruz. Reviewed by Momizat on . Değerli taksici meslektaşlarım; Tek sermayemiz ve geleceğimiz olan plakamızı ve günlük kazancımızı yok etmeye çalışan UBER VE İTAKSİ gibi firmalara karşı mücade Değerli taksici meslektaşlarım; Tek sermayemiz ve geleceğimiz olan plakamızı ve günlük kazancımızı yok etmeye çalışan UBER VE İTAKSİ gibi firmalara karşı mücade Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Adayı EYUP AKSU :07/01/2018 Pazar günü Haliç Kongre Merkezinde yapılacak genel kurulumuza (seçime) sizleri bekliyoruz.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Adayı EYUP AKSU :07/01/2018 Pazar günü Haliç Kongre Merkezinde yapılacak genel kurulumuza (seçime) sizleri bekliyoruz.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Adayı EYUP AKSU :07/01/2018 Pazar günü Haliç Kongre Merkezinde yapılacak genel kurulumuza (seçime) sizleri bekliyoruz.

Değerli taksici meslektaşlarım; Tek sermayemiz ve geleceğimiz olan plakamızı ve günlük kazancımızı yok etmeye çalışan UBER VE İTAKSİ gibi firmalara karşı mücadelemiz için, plakamıza sahip çıkmak için, kazancımıza sahip çıkmak için, geleceğine sahip çıkmak için, ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI.

07/01/2018 Pazar günü Haliç Kongre Merkezinde yapılacak genel kurulumuza (seçime) sizleri bekliyoruz. Hayırlı olsun.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Adayı EYUP AKSU 05325716824

© 2006-2017 Copyrights TaksiCenter for DesignMobil Taksi Sistemi Kurucusu &

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.