İstanbul’da taksici kafasından silahla vuruldu.(Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz) Reviewed by Momizat on .   İstanbul'da taksici kafasından silahla vuruldu. (Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz) Silahlı saldırıya u   İstanbul'da taksici kafasından silahla vuruldu. (Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz) Silahlı saldırıya u Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İstanbul’da taksici kafasından silahla vuruldu.(Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz)

İstanbul’da taksici kafasından silahla vuruldu.(Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz)

İstanbul’da taksici kafasından silahla vuruldu.(Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz)

Hits: 43

 

İstanbul’da taksici kafasından silahla vuruldu.

(Taksi meslektaşlarımızın can güvenliği için güvenlik kabinli araçlarımızı istiyoruz)

Silahlı saldırıya uğrayan taksi sürücüsü yoğun bakımda

İstanbul Bayrampaşa’da taksi şoförü Nihat Elçi, müşteri kılığında aracına binen kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan Elçi, hastaneye kaldırılırken saldırgan sürücünün paralarını alıp kaçtı. Saldırı anı ise taksideki güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Yazı İşleri Müdürü Adem Coşkunyürek, taksici Nihat Elçi’ye yönelik saldırıya ilişkin, “Kimliği belirsiz bir kişi, sorgusuz, sualsiz arkadaşımızın kafasına sıkıyor ve üzerindeki parasını alıp olay yerinden uzaklaşıyor. Arkadaşımız dün akşamki gibi yoğun bakımda.” dedi.

Adem Coşkunyürek, Elçi’nin (26) tedavi gördüğü hastanenin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın nasıl meydana geldiğini anlattı.

Taksiye binen kimliği belirsiz bir kişinin, sorgusuz, sualsiz Elçi’nin başına ateş ettiğini belirten Coşkunyürek, “Arkadaşımızın üzerindeki parasını alıp olay yerinden uzaklaşıyor. Arkadaşımız dün akşamki gibi yoğun bakımda.” diye konuştu.

Coşkunyürek, benzer saldırılara maruz kalınmaması için taksilere kabin zorunluluğu getirilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Can güvenliği açısından kabin çok önemli. Ama mevcut araçlara olur mu, olmaz mı, bu da tartışılır. Can güvenliği için taksilerde kabin zorunluluğu şart.” ifadesini kullandı.

KAYNAK:https://www.ntv.com.tr/turkiye/silahli-saldiriya-ugrayan-taksi-surucusuyogun-bakimda

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.