İstanbul’da taksilere sıkı denetim! Reviewed by Momizat on . İstanbul'da turistlerin yoğun olarak bulunduğu noktalarda taksilere yönelik denetim yapıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri, dün 13.0 İstanbul'da turistlerin yoğun olarak bulunduğu noktalarda taksilere yönelik denetim yapıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri, dün 13.0 Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İstanbul’da taksilere sıkı denetim!

İstanbul’da taksilere sıkı denetim!

İstanbul’da taksilere sıkı denetim!

Hits: 109

İstanbul’da turistlerin yoğun olarak bulunduğu noktalarda taksilere yönelik denetim yapıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri, dün 13.00 ile 16.00 saatleri arasında daha önceden turistler tarafından yoğun şekilde şikayette bulunulan Beyazıt, Kapalıçarşı, Eminönü ve Çemberlitaş civarında ticari taksilere yönelik denetim gerçekleştirdi.

Ticari taksileri durdurarak, sürücü ve yolcuların kimlik kontrollerini yapan ekipler, taksilerdeki turistlerle de konuşarak şikayetleri bulunup bulunmadığını sordu.

Uygulamada 6 taksi evrak eksikliği nedeniyle trafikten men edilirken, bir taksiciye taksimetreyi açmadığı gerekçesiyle ceza kesildi.

KAYNAK:https://www.yeniakit.com.tr/haber/istanbulda-taksilere-siki-denetim-495107.html

 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.