İstanbullu taksi plakası sahipleri Eyüp Aksu’yu seçti Reviewed by Momizat on . İstanbul Taksiciler Esnaf Odası seçimleri bugün gerçekleşti ve seçimi Eyüp Aksu kazandı BURAK TAŞÇI - FİNANS GÜNDEM İstanbul'da bulunan ticari taksilerin tepe k İstanbul Taksiciler Esnaf Odası seçimleri bugün gerçekleşti ve seçimi Eyüp Aksu kazandı BURAK TAŞÇI - FİNANS GÜNDEM İstanbul'da bulunan ticari taksilerin tepe k Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İstanbullu taksi plakası sahipleri Eyüp Aksu’yu seçti

İstanbullu taksi plakası sahipleri Eyüp Aksu’yu seçti

İstanbullu taksi plakası sahipleri Eyüp Aksu’yu seçti

Hits: 56

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası seçimleri bugün gerçekleşti ve seçimi Eyüp Aksu kazandı
BURAK TAŞÇI – FİNANS GÜNDEM

İstanbul’da bulunan ticari taksilerin tepe konumundaki odası olan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası seçimleri yapıldı. Seçime, İstanbul’da bulunan yaklaşık 18 bin taksi plakası sahibinden yoğun katılım gerçekleşti.

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen seçim sonucunda mevcut başkan olan Yahya Uğur’un görevi son buldu ve taksici esnafının dertlerine derman olacak yeni başkanı Eyüp Aksu oldu.

İstanbullu taksicilerin sorunlarına çare bulması beklenen Aksu, seçimi kazandığını taksi plakası sahiplerine SMS ile duyurdu.

Taksici esnafı Aksu’dan, ÖTV indiriminin devamına, artan araç fiyatları nedeniyle araç kullanım sürelerinin 5 yıldan 8 yıla çıkarılması ve taksiciliği galericilerin değil esnafın yapabilmesini sağlaması için çalışmalar yapmasını bekliyor.

Aksu SMS’inde şunları yazdı:

Sayın meslektaşlarım, zafer taksicinindir. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası seçimlerini Eyüp Aksu kazanmıştır. Esnafımız şunu bilsin ki, esnafımızdan gücü aldık, işimiz hizmet olacak. Göstermiş olduğunuz güç bizleri camia olarak daha da güçlendirecektir. Bütün esnafıma teşekkür eder, saygılarımız sunarım. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu

kaynak:http://www.finansgundem.com/haber/istanbullu-taksi-plakasi-sahipleri-eyup-aksuyu-secti/1266057

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.