İşte İzmirli taksici farkı Reviewed by Momizat on . İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, vatandaşların şikayetleri ve önerilerini 24 saat kesintisiz aldıklarını ve bunlara dönük eğitim İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, vatandaşların şikayetleri ve önerilerini 24 saat kesintisiz aldıklarını ve bunlara dönük eğitim Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İşte İzmirli taksici farkı

İşte İzmirli taksici farkı

İşte İzmirli taksici farkı

Hits: 22

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, vatandaşların şikayetleri ve önerilerini 24 saat kesintisiz aldıklarını ve bunlara dönük eğitim programları düzenlediklerini belirterek, “Bu sayede hizmet kalitemiz arttı, şikayetler de büyük ölçüde azaldı. Türkiye’ye örnek olduk” dedi.

EĞİTİM GÖRÜYORLAR

Başkan Anık, taksi kullananların sesine kulak verip hizmet kalitelerini yukarıya taşıyarak hem memnuniyeti artırdıklarını hem de şikayetlerin azalmasını sağladıklarını ifade etti. Anık, şunları söyledi: “İzmirli taksicilerin hizmet çıtasını daha da yukarıya taşımaya kararlıyız. Araçlarımızın yenilenmesini sağladık, artık daha konforlu araçlarla hizmet sunuyoruz. Kısa mesafe gitmek isteyen yolculara olumsuz yanıt veren şoförleri uyarıyoruz. Tehlikeli araç kullanma, kurallara uymama, saygısız davranma gibi şikayetlere yönelik eğitim programlarımızı da sürdürüyoruz.”

 

 

 

KAYNAK:https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/2018/05/25/iste-izmirli-taksici-farki

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.