İTEO Başkanı Eyüp AKSU:Yasa dışı korsan Uber’in mahkemesinin görüleceği Çağlayan Adliyesi’nde 12 Mart Pazartesi günü C kapısı saat 09:00’da BTD’nin açmış olduğu davada İstanbul’daki bütün taksiciler olarak mücadelemizde hepinizi yanımızda görmek istiyoruz. Reviewed by Momizat on . Sayın taksici meslektaşlarım ve bu sektörden ekmeğini kazanan değerli şoför kardeşlerim; hepimizin ortak sorunu ve davası olan yasa dışı korsan Uber'in mahkemes Sayın taksici meslektaşlarım ve bu sektörden ekmeğini kazanan değerli şoför kardeşlerim; hepimizin ortak sorunu ve davası olan yasa dışı korsan Uber'in mahkemes Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İTEO Başkanı Eyüp AKSU:Yasa dışı korsan Uber’in mahkemesinin görüleceği Çağlayan Adliyesi’nde 12 Mart Pazartesi günü C kapısı saat 09:00’da BTD’nin açmış olduğu davada İstanbul’daki bütün taksiciler olarak mücadelemizde hepinizi yanımızda görmek istiyoruz.

İTEO Başkanı Eyüp AKSU:Yasa dışı korsan Uber’in mahkemesinin görüleceği Çağlayan Adliyesi’nde 12 Mart Pazartesi günü C kapısı saat 09:00’da BTD’nin açmış olduğu davada İstanbul’daki bütün taksiciler olarak mücadelemizde hepinizi yanımızda görmek istiyoruz.

İTEO Başkanı Eyüp AKSU:Yasa dışı korsan Uber’in mahkemesinin görüleceği Çağlayan Adliyesi’nde 12 Mart Pazartesi günü C kapısı saat 09:00’da BTD’nin açmış olduğu davada İstanbul’daki bütün taksiciler olarak mücadelemizde hepinizi yanımızda görmek istiyoruz.

Hits: 249

Sayın taksici meslektaşlarım ve bu sektörden ekmeğini kazanan değerli şoför kardeşlerim; hepimizin ortak sorunu ve davası olan yasa dışı korsan Uber’in mahkemesinin görüleceği çağlayan Adliyesi’nde 12 Mart Pazartesi günü C kapısı saat 09:00’da BTD’nin açmış olduğu davada İstanbul’daki bütün taksiciler olarak mücadelemizde hepinizi yanımızda görmek istiyoruz.

Birlik beraberlik içerisinde olup, emeğimizi ve ekmeğimizi kimseye yedirtmeyeceğiz.

Korsanla mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecektir.

Başkan Eyüp AKSU:0532 571 68 24

 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.