İTEO BAŞKANI EYÜP AKSU :Mücavir çalışma alanı ortadan kalkarak bütün taksilerimiz birleşmiş olup, çalışma esaslarına göre her bölgeden yolcu alıp, yolcu bırakabileceklerdir. Reviewed by Momizat on . Değerli meslektaşlarım;07.08.2018 tarihinde Ukome de alınan karar gereği Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Sultanbeyli de çalışan C-M plakalı kırm Değerli meslektaşlarım;07.08.2018 tarihinde Ukome de alınan karar gereği Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Sultanbeyli de çalışan C-M plakalı kırm Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » İTEO BAŞKANI EYÜP AKSU :Mücavir çalışma alanı ortadan kalkarak bütün taksilerimiz birleşmiş olup, çalışma esaslarına göre her bölgeden yolcu alıp, yolcu bırakabileceklerdir.

İTEO BAŞKANI EYÜP AKSU :Mücavir çalışma alanı ortadan kalkarak bütün taksilerimiz birleşmiş olup, çalışma esaslarına göre her bölgeden yolcu alıp, yolcu bırakabileceklerdir.

İTEO BAŞKANI EYÜP AKSU :Mücavir çalışma alanı ortadan kalkarak bütün taksilerimiz birleşmiş olup, çalışma esaslarına göre her bölgeden yolcu alıp, yolcu bırakabileceklerdir.

Hits: 50

Değerli meslektaşlarım;07.08.2018 tarihinde Ukome de alınan karar gereği Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Sultanbeyli de çalışan C-M plakalı kırmızı taksiler (532 araç) T plakaya dönmüştür. (Çatalca-Silivri-Şile hariç ) Mücavir çalışma alanı ortadan kalkarak bütün taksilerimiz birleşmiş olup, çalışma esaslarına göre her bölgeden yolcu alıp, yolcu bırakabileceklerdir.

Hayırlı cumalar.Başkan Eyup AKSU

 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.