Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya: Reviewed by Momizat on . Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya:   TAKSİ DURAĞINIZIN KİRA ,ELEKTRİK ,SU ,İNTERNET,1 PERSONEL MAAŞI VE SSK'SI MOBİ Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya:   TAKSİ DURAĞINIZIN KİRA ,ELEKTRİK ,SU ,İNTERNET,1 PERSONEL MAAŞI VE SSK'SI MOBİ Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya:

Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya:

Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya:

Hits: 147

Mobil Taksi LTD. şirketinden İstanbul taksi duraklarına yeni bir kampanya:

 

TAKSİ DURAĞINIZIN KİRA ,ELEKTRİK ,SU ,İNTERNET,1 PERSONEL MAAŞI VE SSK’SI MOBİL TAKSİ LTD. ŞİRKETİNİN KAMPANYASI İLE MASRAFLARINIZ KARŞILANACAKTIR.

NOT:KAMPANYA İSTANBUL’DAKİ TOPLAM 399  RESMİ TELEFONLU TAKSİ DURAĞINDAN SADECE 50 TAKSİ DURAĞI İÇİN UYGULANACAKTIR..

KAMPANYANIN AMACI :İSTANBUL TAKSİ DURAKLARINDA ÇALIŞAN TAKSİLERİ DURAKLAR ARASI RİNG SEFERLERİ YAPTIRABİLMEKTİR. BÖYLECE KAMPANYAYA KATILAN DURAKLARIN TAKSİLERİNİN DAHA AZ YAKIT YAKIP DAHA FAZLA KAZANÇ SAĞLAMASIDIR.

Mobil Taksi Durakları 

KAMPANYA İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK  İÇİN:

TEL: 0532 557 93 54

YETKİLİ:Hüseyin OBRUK 

 

 

İSTANBUL TAKSİ DURAKLARI

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.