Mobil Taksi Nedir? Reviewed by Momizat on . Mobil Taksi ; internet ve akıllı cep telefonları üzerinden  taksi çağırma hizmeti sunan, ticari taksilerde araç içi ve dış mekan reklam faaliyetlerini sürdüren Mobil Taksi ; internet ve akıllı cep telefonları üzerinden  taksi çağırma hizmeti sunan, ticari taksilerde araç içi ve dış mekan reklam faaliyetlerini sürdüren Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Mobil Taksi Nedir?

Mobil Taksi Nedir?

Mobil Taksi Nedir?

Hits: 465

Mobil Taksi ; internet ve akıllı cep telefonları üzerinden  taksi çağırma hizmeti sunan, ticari taksilerde araç içi ve dış mekan reklam faaliyetlerini sürdüren ve bünyesinde kurulu olan çağrı merkezi ile tek numara ve web ve akıllı telefon alt yapısını kullanarak taksi müşterilerine teknolojinin sunmuş olduğu online taksi çağrı merkezidir.
(MOBİLTAKSİ YAZILIMLARI YÜZDE YÜZ YERLİDİR. TÜRK YAZILIM MÜHENDİSLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.)
           
İster  www.mobiltaksi.com  internet       adresinden    dilerseniz 44 44 625(MBL)  numaralı çağrı  merkezimizdensistemimize  ulaşabilir en kısa zamanda taksi    talebinizi  karşılayabilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz taksicilik mesleğinde mesleğimize katma değer yaratmak amacıyla kurduğumuz  Mobil Taksi İşletmeleri LTD. şirketi ile   hizmet vermekteyiz   .                                                                                                      
(TAKSİCENTER) TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ 
MobilTaksi 7/24 Çağrı merkezi sistemine entegre olan duraklarımız, geleneksel taksi durağı müşterisine ilaveten mobil taksi sisteminin müşteri kitlesine de hizmet sunmaya başlayacak,dolayısıyla fazladan iş imkanı sağlayarak sistemize üye olan duraklarımızın ve o duraklarda çalışan araçlarımızın internet-akıllı cep telefon yazılımları ve çağrı merkezi kanalıyla günlük hasılat miktarlarını artıracaklardır. Taksicilik mesleğimizin iyileştirmesine yönelik çalışmalarımızda, birlikte çalışacağımız esnafımıza Mobil Taksi (yazılımının)sisteminin duraklara kurulumu konusunda teknik destek hizmetini de sunmuş oluyoruz.
   MOBİL TAKSİ CALL CENTER ANA YAZILIMI
                           Mobil Taksi  sisteminde yer alan kullanımı son derece kolay olan özel bilgisayar yazılımları ile online olarak müşteri adres bilgileri duraklara aynı anda akıllı telefon  ekranına düşmektedir. Gelen adrese araç tahsis edilerek müşteri portföyü artmaktadır. Dolayısıyla kazanç da artmaktadır.
 MOBİL TAKSİ DURAK İSTEMCİ YAZILIMI
                                                                                                                                                                                                                                                                                           Sistemin bileşenleri duraktaki taksici arkadaşlarımızın anlayacağı şekilde basit bir arayüzle yazılmış otomatik sesli yanıtlama çağrı yazılımı şeklinde tasarlanmıştır.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.