Güneş Enerjisi ile çalışan MobilTaksi Durağımızın ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun. Reviewed by Momizat on . MobilTaksi Merkezimiz'in ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun. Tüm taksiciler yararlanabilir.  Taksi Center  ol MobilTaksi Merkezimiz'in ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun. Tüm taksiciler yararlanabilir.  Taksi Center  ol Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Güneş Enerjisi ile çalışan MobilTaksi Durağımızın ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun.

Güneş Enerjisi ile çalışan MobilTaksi Durağımızın ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun.

Güneş Enerjisi ile çalışan MobilTaksi Durağımızın ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun.

Hits: 362

MobilTaksi Merkezimiz’in ilkini B.Çamlıca da açmış bulunuyoruz Taksi Esnafımıza ve şoförlerimize hayırlı olsun. Tüm taksiciler yararlanabilir. 

Taksi Center  olarak  taksi merkezi işletmeciliğinde hedefimiz; Mobil Taksi7/24 Çağrı Merkezine bağlı Mobil Taksi Merkezlerimizi İstanbul genelinde sınırlı sayıda kurup (Anadolu Yakası 25 adet,Avrupa Yakası 25 adet) diğer esnaf duraklarına modern teknolojik taksi durağı işletmeciliğinin modelini ortaya koymak olacaktır.
Bu 50 adet Mobil Taksi Merkezimiz‘e ve TaksiCenter’a bağlı MobilTaksi’ler kapı durak yazılarımızı yazarak hem bu duraklarımız arasında ring seferleri ile hem de Mobil Taksi7/24 Çağrı Merkezi ile (44 44 625-MBL) tek numara ve mobiltaksi.com  internet adresi  üzerinden gelen taksi müşterilerini İstanbul’un neresinde olurlarsa olsunlar Akıllı Tablet Taksimetre(TaxiPad)  ile (Navigasyon-Araç Takip Sistemi) gittikleri yoldan boş dönmeyerek ,iş alacaklardır.
Mobil Taksi Merkezlerimizde  şarj ünitelerimizi kurduktan sonra  Elektrikli Mobil Taksilerle siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vereceğiz.
Ayrıca şirketimizin açacağı taksilerimize özel servislerimiz olan Mobil Taksi Merkezlerimiz de oto yıkama ,yedek parça satışı,oto bakım onarım bölümleri ile birlikte durağımızın taksi şoförlerimizin bekleme bölümünde projeksiyon ile sanal ortamda mesleki sürekli eğitim verilecektir.

Bu sürekli sanal eğitim ile duraklarımızdaki taksi şoförlerimizin mesleki gelişimleri bir defalığına değil devamlılığı sağlanan şekilde formasyon ve meslek içi güncel gelişimleri takip ederek  kaliteli şoförlerimizin mesleğimize kazandırılması yerinde sağlanmış olacaktır.Mobil Taksi Merkezlerimizde sosyal donatı alanı olarak ayıracağımız bölümde şoförlerimizin yararlanabilecekleri masa tenisi ve pota vb. spor alanları oluşturmayı planlıyoruz.
 

Mobil Taksi Merkezlerimizde sürekli eğitim Taksi Akademi bünyesinde bulunan Şoför Okulu (Sanal Eğitim Sistemi) ile sağlanacaktır.
Hizmet vereceğimiz bu mobiltaksi merkezlerinde Taksimetre kalibrasyonu, araç muayene ve ruhsat bilgileri ve şoför SGK kayıt dökümü temin edilmiştir.Ayrıca her şoförden Kimlik, Sürücü Belgesi Noterden Tasdikli fotokopisi, Araç Ruhsatı Fotokopisi, Sağlık Raporu ve İkametgah Senedi durak kaydı yapılırken alınacak ve dosyalanarak saklanacaktır. Müşterilerimiz mobiltaksi merkezlerimizden Akıllı Telefonları ile mobiltaksi uygulamasından araç çağırdıklarında şoförün resmini bilgilerini ve aracın kaç dk . onlara ulaşacaklarını önceden görüp sonradan şoförü ve hizmeti puanlayabileceklerdir.

 

 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.