Moskova’da taksi fiyatları üç yıl sonra arttı Reviewed by Momizat on . Moskova’da taksi fiyatlarında üç yıl aradan sonra ilk defa artış oldu. Taksi şirketlerinin çoğunun taksimetre yerine, sabit fiyat uygulamasına geçmesinin fiyatl Moskova’da taksi fiyatlarında üç yıl aradan sonra ilk defa artış oldu. Taksi şirketlerinin çoğunun taksimetre yerine, sabit fiyat uygulamasına geçmesinin fiyatl Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Moskova’da taksi fiyatları üç yıl sonra arttı

Moskova’da taksi fiyatları üç yıl sonra arttı

Moskova’da taksi fiyatları üç yıl sonra arttı

Hits: 31

Moskova’da taksi fiyatlarında üç yıl aradan sonra ilk defa artış oldu. Taksi şirketlerinin çoğunun taksimetre yerine, sabit fiyat uygulamasına geçmesinin fiyatlarda değişikliğe yol açtığı belirtiliyor.
Kommersant gazetesinin hükümete bağlı Analiz Merkezine dayanan haberine göre, Moskova’da taksilerin ortalama kilometre fiyatı üç yıl aradan sonra ilk defa yükseldi.

Moskova’da daha önce taksiler taksimetre ile, dakika ücreti alırken, artık çoğu şirket sabit fiyat uygulamasına geçti.

Taksi çağırma şirketi Uber’den yapılan açıklamada fiyatlara zam geldiği haberlerine karşılık, “Sabit tarife uygulaması taksi fiyatlarını etkilemedi, çünkü daha önceki sistem uygulanmaya devam ediyor” denildi.

ABD merkezli araç çağırma, sürücülü araç kiralama şirketi Uber, Rusya’da online taksi uygulamalarında lider olan Yandex.Taxi ile geçen sene birleşmişti.

8.2.2018

KAYNAK:http://www.turkrus.com/576330-moskovada-taksi-fiyatlari-uc-yil-sonra-artti–xh.aspx

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.