Özel menü, film yayını, kozmetik malzemeleri! Böyle taksi hizmeti görülmedi Reviewed by Momizat on . Taksi yolcularının paylaştığı fotoğraflar “yok artık” dedirtti. İçerisinde her türlü hizmet sağlanan araçlar ilk bakışta restoranları andırıyor. Türlü türlü ape Taksi yolcularının paylaştığı fotoğraflar “yok artık” dedirtti. İçerisinde her türlü hizmet sağlanan araçlar ilk bakışta restoranları andırıyor. Türlü türlü ape Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Özel menü, film yayını, kozmetik malzemeleri! Böyle taksi hizmeti görülmedi

Özel menü, film yayını, kozmetik malzemeleri! Böyle taksi hizmeti görülmedi

Özel menü, film yayını, kozmetik malzemeleri! Böyle taksi hizmeti görülmedi

Hits: 21

Taksi yolcularının paylaştığı fotoğraflar “yok artık” dedirtti. İçerisinde her türlü hizmet sağlanan araçlar ilk bakışta restoranları andırıyor. Türlü türlü aperatif yiyecekler, maç ve film yayınları, teknik destekler gibi hizmetlerin yer aldığı taksilerin müşterilerinden tek bir beklentisi ise iyi bir geri dönüş.

Taksi yolculuklarında karşılaştıkları ilginç anları sosyal medya üzerinden paylaşan yolcular online bir albüm oluşturdu. Genelde stresli ve sıkıcı yolculukların yaşandığı metropol trafiklerinde taksicilerin yaratıcı fikirler ile yolcularının karşılarına çıkmaları şaşkınlık yaratıyor.

Yolcuların oluşturduğu online albümlerde özellikle taksi şoförlerinin müşterilerine sağladıkları yaratıcı hizmetler dikkat çekiyor.

Birçok fotoğrafta müşteriler takside atıştırma imkanı buluyor. Onlarca aperatif yiyeceklerden oluşan taksi menüsü müşterilerini şaşkınlık içerisinde bırakıyor

Bir başka yaratıcı taksi yolculuğu ise eğlence boyutu ile sağlanıyor. Arka koltuklarda oyun konsolları, film yayınları, maç ve program yayınları gibi müşterileri yolculuk esnasında hem meşgul hem de mutlu edebilecek detaylar ile hizmet veriliyor.

Kozmetik ürünlerin bile bulunduğu taksilerde arka bölümdeki dar alana rağmen müşteri memnuniyeti için hiçbir masraftan kaçınılmıyor.

 

Telefon ve internet ihtiyacının artık insanların en temel ihtiyaçlarından biri olduğunu fark eden bir taksi sahibi müşterilerine bu konuda birçok hizmet sunuyor.

 

 

 

Ancak bütün bu hizmetlerin motivasyonu uluslararası taksi hizmeti veren “Uber” adlı şirketin taksi şoförlerine uyguladığı “yıldız” politikalarından geliyor

Bu politikaya göre müşteriler seyahat ettikleri taksiyi ve şoförünü uygulama üzerinden değerlendiriyorlar.

Bu değerlendirmelerden yüksek not almak için uğraşan Uber’e bağlı taksi şoförleri müşterilerini memnun edebilmek için birçok yaratıcı fikir ile taksi hizmeti sunuyorlar.

kaynak:https://www.cnnturk.com/dunya/isvecte-kurtce-yayin-yapan-televizyon-kanalina-polis-baskini

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.