Hits: 994

Şirketimiz

2010 yılında Mobil Taksi Elektronik İletişim Reklamcılık ve Mobil Marketim Perakende Mağazacılık Hizmetleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında taksi işletmecilerine,taksi duraklarına, yoğun iş hacmine sahip taksi filo işletmecilerine  şehiriçi taksi ulaşımda kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Ekonomimizin lokomotifi olan ulaşım sektöründe yer alan aynı zamanda kayıtdışı ekonominin olduğu ve gelişmiş diğer ülkelerdeki gibi taksi şirketlerinin bulunmadığı ülkemiz şartları nedeni ile ihtiyaç olarak tespit edilen taksi sektöründe oluşacak olan taksi işletme şirketlerini tek çatı altında toplamak için TaksiCenter ve kendi bünyesinde çağrı merkezi barındıran Mobil Taksi LTD. ile çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi ve taksi merkezleri ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefindedir.  Bu hedeflerimize ulaşmada önceliğimiz olan taksi müşterilerimize Taksi İşletmeciliğini ”Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memmuniyeti” ile Taksi Center markası  MOBİL TAKSİ LTD. firmasının  çatısı altında oluşan sinerji ile hizmete sunmaktadır.

Türkiye’de taksi işletmeciliği konusunda hizmet sunmak için faaliyetlerini sürdüren TAKSİ CENTER; İSTANBUL’da  ve ardından diğer illerimizde ANKARA-BURSA – İZMİR- ANTALYA -KONYA -KAYSERİ-GAZİANTEP- MERSİN daha sonra ise tüm TÜRKİYE’yi kapsayacak MOBİL TAKSİ 7/24 CALL CENTER ile taksi mesleğini sektöre dönüştürmek gayreti içindedir. Müşterilerimizin her türlü danışmanlık ihtiyacını karşılamak için şirketlerimiz bünyesinde oluşturacağımız müşteri uzmanlarından oluşan danışma ve yönetim kurullarını kurmak bu hizmeti sunmaktır.  

Bilgi işleme yatırım yaptığı marka değerlerle faaliyetine devam eden Taksi Center ; MobilTaksiTaxi7x24-Taxi TVMobil ReklamTaxiPad|Tablet Taksimetre|)Mobil OtO MarketİstanbulTaksiAnkaraTaksiİzmirTaksiBursaTaksiAntalyaTaksiKayseriTaksiKonyaTaksiMersinTaksi GaziantepTaksi öne çıkan çağın gereklerine ait tüm altyapıyı kendi bünyesinde oluşturup her türlü veriye kolayca ulaşmasını sağlayarak müşterilerimize en kaliteli , konforlu ve sigortalı seyahat imkanı verip taksi esnafımızın gelir seviyesini arttırarak refaha kavuşturmak temel amacıdır.

Hızlı ve güvenli evrak teslimatı yapmak için bünyesinde kurye sistemi oluşturarak gelişen teknoloji ve yüksek kapasiteli sunucularımız ile teknolojik her ortamdan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Pazarlamaya verdiği önemle adını hızla duyurmaya, diğer grup şirketleri ile büyük projelere imza atmaya devam etmektedir.

FİRMA YETKİLİSİ

 • Taksi Center, 2006 yılında İstanbul Çamlıca’da Ticari taksi Plaka sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

  Gelişim hamlesini 2010 yılında Mobil Taksi LTD. firmasını kurarak sürdürmüştür.

  Sektörde yılların verdiği deneyim, yüksek seviyede sektörel teknolojik bilgi birikimi , teknolojik hizmet anlayışı ile özellikle Taksi Yönetim Merkezi kurma alanında uzmanlaşmıştır.

  Taksi ulaşım sektöründe teknoloji dünyasının dev markalarının çıkmasında sürekli katkıda bulunarak faaliyetlerini farklı farklı markaların dünya da taksi sektöründe egemen olmasını sağlayarak taksi ulaşımını dijitalleştirmiştir…

  Bünyesinde çağrı merkezi barındıran Mobil Taksi LTD.; çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi ve taksi merkezleri ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefindedir.

  Hüseyin OBRUK

Hizmette…. Hız… Güven ….Deneyim… ilkelerinden ödün vermeden taksi işletmeciliği alanında dünyanın en büyükleri arasında yer almaya kararlıdır.

5/5