You Are Here: Home » Şirketimiz

Şirketimiz

Hits: 809

 taksi-isletim-merkezi
 2010 yılında Mobil Taksi Elektronik İletişim Reklamcılık ve Mobil Marketim Perakende Mağazacılık Hizmetleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında taksi işletmecilerine,taksi duraklarına, yoğun iş hacmine sahip taksi filo işletmecilerine  şehiriçi taksi ulaşımda kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
 2010 yılında ekonomimizin lokomotifi olan ulaşım sektöründe yer alan aynı zamanda kayıtdışı ekonominin olduğu ve gelişmiş diğer ülkelerdeki gibi taksi şirketlerinin bulunmadığı ülkemiz şartları nedeni ile ihtiyaç olarak tespit edilen taksi sektöründe oluşacak olan taksi işletme şirketlerini tek çatı altında toplamak için TaksiCenter ve kendi bünyesinde çağrı merkezi barındıran Mobil Taksi LTD. ile çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi ve taksi merkezleri ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefindedir.
 Bu hedeflerimize ulaşmada önceliğimiz olan taksi müşterilerimize Taksi İşletmeciliğini ”Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memmuniyeti” ile TaksiCenter markası  MOBİLTAKSİ LTD. firmasının  çatısı altında oluşan sinerji ile hizmete sunmaktadır.
 Türkiye’de taksi işletmeciliği konusunda hizmet sunmak için faaliyetlerini sürdüren TAKSİCENTERİSTANBUL’da  ve ardından diğer illerimizde ANKARA-BURSA-İZMİR-ANTALYA daha sonra ise tüm TÜRKİYE’yi kapsayacak MOBİLTAKSİ 7/24 CALL CENTER ile taksi mesleğini sektöre dönüştürmek gayreti içindedir. Müşterilerimizin her türlü danışmanlık ihtiyacını karşılamak için şirketlerimiz bünyesinde oluşturacağımız müşteri uzmanlarından oluşan danışma ve yönetim kurullarını kurmak bu hizmeti sunmaktır.
  Bilgi işleme yaptığı marka değerlerle(TaksiCenter-MobilTaksi-Taxi7x24-İstanbulTaksi -AnkaraTaksi-İzmirTaksi-TaxiPad|Tablet Taksimetre|) öne çıkan çağın gereklerine ait tüm altyapıyı kendi bünyesinde oluşturup her türlü veriye kolayca ulaşmasını sağlayarak müşterilerimize en kaliteli , konforlu ve sigortalı seyahat imkanı verip taksi esnafımızın gelir seviyesini arttırarak refaha kavuşturmaktır.
 Hızlı ve güvenli evrak teslimatı yapmak için bünyesinde kurye sistemi oluşturarak gelişen teknoloji ve yüksek kapasiteli sunucularımız ile teknolojik her ortamdan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Pazarlamaya verdiği önemle adını hızla duyurmaya, diğer grup şirketleri ile büyük projelere imza atmaya devam etmektedir.
 Hizmette…. Hız… Güven ….Deneyim… ilkelerinden ödün vermeden taksi işletmeciliği alanında dünyanın en büyükleri arasında yer almaya kararlıdır.

 

Firma Künyesi ve Hesap Bilgileri

Firma Ünvanı: Mobil Taksi Elektronik İletişim Reklamcılık ve Mobil Marketim Perakende Mağazacılık Hizmetleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Ferah Mahallesi Ferah Caddesi Zerafet Sokak NO:15/A PK:34692 KISIKLI/ÜSKÜDAR/İSTANBUL
Firma Sahibi: Hüseyin OBRUK 
Firma Vergi Dairesi:Ümraniye
Firma Vergi Numarası.622 056 23 03
Firma Kuruluş Tarihi:18.02.2010
Firma Sermayesi:100.000,00 TL
Firma Meslek Grubu:30-Bilgi,İletişim ve Medya
Firma Nace Kodu:73.12.02(Rev.2)
Firmanın İş Konusu: İnternet üzerinden çeşitli fiyat yöntemleri kullanarak her türlü elektronik malzemenin ticaretini yapmak, İnternet ve On-Line sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım,ticaret,pazarlama ve iletişimini yapmak,iletişim sistemleri kurmak ve 30.6.2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.
Firma Banka Hesapları:
İŞ BANKASI:
Şube Adı:
Çamlıca
Şube Kodu:
1181
Hesap No:
0507148
IBAN
:TR59 0006 4000 0011 1810 5071 48
E-posta: bilgi@taksicenter.com | bilgi@mobiltaksi.com
Tel:+90 216 44 44 625 (MBL) – 0850 532 0 625(MBL)

 

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.