You Are Here: Home » Şirketimiz » Hakkımızda

Hakkımızda

Hits: 921

Taksi Yönetim Merkezi-TaksiCenter- adı altında taksi işletmecilerine,taksi duraklarına, yoğun iş hacmine sahip taksi filo işletmecilerine şehiriçi taksi ulaşımda kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur

Taksi Center (Taksi Yönetim Merkezi) kendi bünyesinde çağrı merkezi barındıran Mobil Taksi LTD. ile çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefindedir.

MobilTaksi Akıllı telefon uygulaması TaksiCenter tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır.

İstanbul ilinde aktif durumda olup Taksi Merkezi sistemlerine sahip olan İstanbul ilinde üye taksilerde hiçhir ek donanıma gerek kalmadan acil durum sinyali(Dokunmatik Buton) ile bütünleşik olarak kullanılmakta ve TaksiCenter tarafından desteklenmektedir.

Uygulama yakın zamanda Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerde de devreye girecektir.

 

 

Uygulamanın ilk versiyonundaki fonksiyonları;
Harita üzerinden taksi çağırma

 

Çağrı merkezini tek tuşla arama

 

Bulunulan lokasyona göre en yakından başlayarak sıralı durak listesi

 

Bulunulan lokasyona göre hiçbir donanıma gerek kalmadan acil durum sinyali

 

Taksi Filo Yönetim Yazılımı(Duraklar ve Taksi Şirketleri İçin)

 

Kayıp Eşya Bildirimi

 

Öneri ve Şikayet Bildirimi

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.