SON SÖZ:RABBİM ALLAH’IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR.BİZİM RABBİMİZ ALLAH BİZE YETER. BİZ İŞİMİZİ HAK VE ADALET İLE YAPTIK. ELHAMDÜLİLLAH. Reviewed by Momizat on . SON SÖZ: RABBİM ALLAH'IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR. BU GEÇMİŞTE 2008 DEN 2013 KADAR İSRAİL ABD FİRMASI İLE FETOCU AKP Lİ KADİR TOPBAŞ V SON SÖZ: RABBİM ALLAH'IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR. BU GEÇMİŞTE 2008 DEN 2013 KADAR İSRAİL ABD FİRMASI İLE FETOCU AKP Lİ KADİR TOPBAŞ V Rating: 0
You Are Here: Home » Basın Merkezi » SON SÖZ:RABBİM ALLAH’IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR.BİZİM RABBİMİZ ALLAH BİZE YETER. BİZ İŞİMİZİ HAK VE ADALET İLE YAPTIK. ELHAMDÜLİLLAH.

SON SÖZ:RABBİM ALLAH’IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR.BİZİM RABBİMİZ ALLAH BİZE YETER. BİZ İŞİMİZİ HAK VE ADALET İLE YAPTIK. ELHAMDÜLİLLAH.

SON SÖZ:RABBİM ALLAH’IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR.BİZİM RABBİMİZ ALLAH BİZE YETER. BİZ İŞİMİZİ HAK VE ADALET İLE YAPTIK. ELHAMDÜLİLLAH.

Hits: 229

SON SÖZ: RABBİM ALLAH’IN KARŞISINDA DÜNYEVİ HİÇBİR MAKAMIN BİR HÜKMÜ YOKTUR.

BU GEÇMİŞTE 2008 DEN 2013 KADAR İSRAİL ABD FİRMASI İLE FETOCU AKP Lİ KADİR TOPBAŞ VE EKİBİNİN İSTAKSİ Sİ İLE 2015 TEN 2018 KADAR FETOCU AKPLİ HÜSEYİN TANRIVERDİ’NİN İTAKSİ Sİ İLE SÜRDÜ.ŞİMDİ DE DÜNYA GENELİNDE KİTLELERİ TERÖRİZE EDEN UBER LE .

İSTERSE ZULM EDEN DEVLET BAŞKANI OLSUN İSTERSE BELEDİYE BAŞKANI OLSUN İSTERSE BAKAN OLSUN ZULM EDEN KİM VARSA İSTEDİĞİNİZ MAKAMDA OLURSANIZ OLUN.

BİZİM RABBİMİZ ALLAH BİZE YETER. BİZ İŞİMİZİ HAK VE ADALET İLE YAPTIK. ELHAMDÜLİLLAH.

 

 

GENÇLERE TAVSİYELER:

GENÇLERE SESLENİŞ:ÜLKENİN İNSANLARI SİZE NE KADAR DEĞER VERİYORSA SİZDE BU MİLLETE O KADAR DEĞER VERİN

GENÇLER FAŞİST ORTAMDA DEĞİL ÖZGÜR ORTAMDA İŞ GELİŞTİREBİLİRSİNİZ.

BIRAKIN BU MİLLET KENDİ PİSLİĞİNDE KISKANÇLIĞINDA HASETLİĞİNDE BOĞULSUN.”NASILSANIZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ.”

TÜM DÜNYADAKİ EĞİTİM GÖREN GENÇLERE: SAKIN BU ÜLKEYE GERİ GELMEYE FALAN ÇALIŞMAYIN . SİZLER ÖZGÜR DÜNYADA BAŞARILI OLURSUNUZ.

İŞ FİKİRLERİNİZİ MOBİL OLAN DÜNYANIN HER YERİNDE UYGULAYABİLİRSİNİZ BU FAŞİST ÜLKEDE ZAMAN HARCAMAYIN GENÇLİĞİNİZİ HEBA EDERLER.

DÜNYA DA O KADAR ÇOK YAPILACAK İŞ VAR Kİ KENDİ FİKİRLERİNİZİ ÇOK KOLAY UYGULAYACAK VE YATIRIM ALABİLECEĞİNİZ ÖZGÜR DÜNYA VAR .

BU ÜLKENİN GENÇLERİNE : BU FAŞİST ÜLKEDEN BİR AN ÖNCE FIRSATINI BULURSANIZ GİDİN. BİZİM GİBİ GENÇLİĞİNİZİ HARCAR BU FAŞİST YÖNETİM.

 

Resmi Kişisel Web Sayfası (Hakkımda)

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.