“Taksi esnafı oyuna gelmemeli” Reviewed by Momizat on . İstanbul'daki UBER tartışması şiddet zeminine çekildi. Son olaytlar taksi esnafı ve şoförlerin itibarını zedeledi. Yaşananlar üzerine İzmir Şoförler ve Otomobil İstanbul'daki UBER tartışması şiddet zeminine çekildi. Son olaytlar taksi esnafı ve şoförlerin itibarını zedeledi. Yaşananlar üzerine İzmir Şoförler ve Otomobil Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » “Taksi esnafı oyuna gelmemeli”

“Taksi esnafı oyuna gelmemeli”

“Taksi esnafı oyuna gelmemeli”

Hits: 20

İstanbul’daki UBER tartışması şiddet zeminine çekildi. Son olaytlar taksi esnafı ve şoförlerin itibarını zedeledi. Yaşananlar üzerine İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celil Anık Ulusal Kanal’a konuştu, “arkadaşlarımız oyuna gelmesi” dedi.

İstanbul Esenyurt’da kaydedilen bu görüntüler üzerine İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celil Anık, taksi esnafını sağduyuya çağırdı, “Olay uber-taksici çekişmesinin dışına çıktı” dedi.

Ulusal Kanal’a konuşan Anık, Uber’in yasal olmadığını vurguladı.

İstanbul’daki organize uber aracının önünü kesme görüntülerinin taksi esnafının imajını zedeliyor. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası meslek içi eğitimleri önemsiyor.

İzmirli taksiciler Uber’in alternatif bir uygulama hazırladı. Uber’e Karşı İzmir’den “Sarı Teknoloji” iki ay sonra hizmete girecek.

KAYNAK:https://www.ulusal.com.tr/yurt/taksi-esnafi-oyuna-gelmemeli-h202457.html

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.