Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde Reviewed by Momizat on . Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde... Taksicilerin dünyasında çığır açacak yeni proje hayata geçiyor.Herkes taksi hakkında birşeyler söylerken kiralı Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde... Taksicilerin dünyasında çığır açacak yeni proje hayata geçiyor.Herkes taksi hakkında birşeyler söylerken kiralı Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde

Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde

Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde

Hits: 389

Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde…

Taksicilerin dünyasında çığır açacak yeni proje hayata geçiyor.Herkes taksi hakkında birşeyler söylerken kiralık araç ile ekmeğini kazanmaya çalışanlar bir türlü gündeme gelmiyor.
 
Şuan caddelerde sokaklarda çalışan taksilerin hatırı sayılır bir kısmı kiralık adı altında çalışmasına rağmen mevcut sistem ile ne mal sahibinin ne de şoförün yüzü gülüyor.
 
Yanlış yapan şoförlerden ağzı yanan plaka sahipleri kazalarla,cezalarla boğuşmaktan yorulup çareyi aracını ve plakasını kiraya vermekte buluyor.Parası gününde ve tastamam hesabına yatsa bile aracının kimde ve nerede olduğu hakkında en ufak bir bilgisi olmadan yasal olmayan kiralama yolunu tercih etmek zorunda kalıyor.
 
Şoför ise mal sahibine direkt ulaşamadığından piyasada ya taksi kiralayarak ya da kiracının şoförü olarak çalışarak var olabiliyor.Her yıl ödenen 7000 TL’leri bulan hava paraları,ödeme geçiktiğinde acımasızca işleyen faiz ve vade farkları,normelden fazla ödenmek zorunda kalınan yevmiyeler,çalışan tarafından ödenen SSK primleri ve trafik sigortaları en önemliside kaliteden yoksun bir taksi hizmeti ve mutsuz,huzursuz taksiciler…
Taksi Center olarak Taksi İşletim Merkezi‘ndeki hedefimiz Kaliteli Eğitimli Şoför ile  Dürüst Mal Sahibini buluşturmaktır.
Sisteme aslında aşinayız,bir şekilde aracının üzerinde bizzat kendisi çalışmayan esnafın güvendikleri bir arkadaşlarına veya durağa araçlarını çalıştırmaları için emanet ettiklerini biliriz.Bu sistemi daha da güvenilir,kurumsal ve teknolojinin nimetlerinden faydalanarak MobilTaksi adını vereceğimiz Taksi İşletim Merkezi‘ne ve Mobil Taksi Duraklarına bağlı sistem artık taksicilerimizin hizmetinde..
Kısaca piyasadaki kiralama adı altında kazanılan paralardan düşük olmamak kaydı ile plakasını sözleşme ile Taksi İşletim Merkezine emanet eden esnafın aracına MobilTaksi Şirketi tarafından araç anahtar teslim konularak ve Mobil Taksi Şirketimiz tarafından elektrikli araç alınarak işletilecektir.Şoförler hava parası,sigorta pirimi ,trafik sigortası ödemeden Maaş+SSK+Dolu Kilometre başına prim alarak teşvikli bir sistem ile çalışacak.

 Mobil Taksi şirketi olarak İstanbul da 50 adet durağımızda  Taksi Yönetim Merkezine bağlı olarak Tetaş android tablet taksimetrelerle işletilecektir elektrikli taksilerimiz…

 

Her yıl sözleşme yenilemeyip hava parası ödemeyecek,araç taksiti ödemeyecek,SSK primi ödemeyecek,Trafik sigortası ödemeyecek.Esnaf ise aracının kimde olduğunu,nerede olduğunu bilecek(Araç takip sistemi ile) taksisinin işletilmesi tamamen şeffaf şekilde tek merkezden (TaksiCenter) takip edilecek,şoförler temin edilecek,SSK’lar yapılacak ve ödenecek,parasını ah eden kiracıdan değil Allah razıolsun diyen şoförlerden kazanacak ve bereketini görecek..
Şirket politikamızda; esnafımızın bizleri yıllar içerisinde tanıdığı,piyasada herkesin bir çözüm ve alternatif beklediği mevcut sistemin karşısında taksicilerin bundan sonra MobilTaksi Şirketine ilgi ve alakası eski sistemi tarihin tozlu raflarına kaldıracaktır.
Taksi İşletim Merkezi Yönetimi
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.