Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde Reviewed by Momizat on . Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde... Taksicilerin dünyasında çığır açacak yeni proje hayata geçiyor.Herkes taksi hakkında birşeyler söylerken kiralı Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde... Taksicilerin dünyasında çığır açacak yeni proje hayata geçiyor.Herkes taksi hakkında birşeyler söylerken kiralı Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde

Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde

Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde
Taksi İşletim Merkezi Taksicilerin Hizmetinde…
Taksicilerin dünyasında çığır açacak yeni proje hayata geçiyor.Herkes taksi hakkında birşeyler söylerken kiralık araç ile ekmeğini kazanmaya çalışanlar bir türlü gündeme gelmiyor.
Şuan caddelerde sokaklarda çalışan taksilerin hatırı sayılır bir kısmı kiralık adı altında çalışmasına rağmen mevcut sistem ile ne mal sahibinin ne de şoförün yüzü gülüyor.
Yanlış yapan şoförlerden ağzı yanan plaka sahipleri kazalarla,cezalarla boğuşmaktan yorulup çareyi aracını ve plakasını kiraya vermekte buluyor.Parası gününde ve tastamam hesabına yatsa bile aracının kimde ve nerede olduğu hakkında en ufak bir bilgisi olmadan yasal olmayan kiralama yolunu tercih etmek zorunda kalıyor.
Şoför ise mal sahibine direkt ulaşamadığından piyasada ya taksi kiralayarak ya da kiracının şoförü olarak çalışarak var olabiliyor..
Taksi Center olarak Taksi İşletim Merkezi‘ndeki hedefimiz Kaliteli Şoför ile Dürüst mal sahibini buluşturmaktır.
Sisteme aslında aşinayız,bir şekilde aracının üzerinde bizzat kendisi çalışmayan esnafın güvendikleri bir arkadaşlarına veya durağa araçlarını çalıştırmaları için emanet ettiklerini biliriz.Bu sistemi daha da güvenilir,kurumsal ve teknolojinin nimetlerinden faydalanarak MobilTaksi adını vereceğimiz Taksi İşletim Merkezi‘ne bağlı sistem artık taksicilerimizin hizmetinde..
Kısaca piyasadaki kiralama adı altında kazanılan paralardan düşük olmamak kaydı ile plakasını sözleşme ile Taksi İşletim Merkezine emanet eden esnafın aracına MobilTaksi Şirketi tarafından araç anahtar teslim konularak, şoförler hava parası,sigorta pirimi ,trafik sigortası ödemeden Maaş+SSK+Dolu Kilometre başına prim alarak teşvikli bir sistem ile çalışacak.
Esnaf aracının kimde olduğunu,nerede olduğunu bilecek(Araç takip sistemi ile) taksisinin işletilmesi tamamen şeffaf şekilde tek merkezden (TaksiCenter) takip edilecek,şoförler temin edilecek,SSK’lar yapılacak ve ödenecek,parasını ah eden kiracıdan değil Allah razıolsun diyen şoförlerden kazanacak ve bereketini görecek..
Şirket politikamızda esnafımızın bizleri yıllar içerisinde tanıdığı,piyasada herkesin bir çözüm ve alternatif beklediği mevcut sistemin karşısında taksicilerin bundan sonra MobilTaksi Şirketine ilgi ve alakası eski sistemi tarihin tozlu raflarına kaldıracaktır.
 

© 2006-2017 Copyrights TaksiCenter for DesignMobil Taksi Sistemi Kurucusu &

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.