Taksi Yolcu Ekranlara konum odaklı reklam verebilirsiniz. Reviewed by Momizat on .  TAKSİ YOLCU EKRANLARINA REKLAM VER, GENİŞ KİTLELERE ULAŞ.        Taksi koltuk başlarına yerleştirilmiş özel dokunmatik ekranlar ile taksi yolcu aldıktan s  TAKSİ YOLCU EKRANLARINA REKLAM VER, GENİŞ KİTLELERE ULAŞ.        Taksi koltuk başlarına yerleştirilmiş özel dokunmatik ekranlar ile taksi yolcu aldıktan s Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Taksi Yolcu Ekranlara konum odaklı reklam verebilirsiniz.

Taksi Yolcu Ekranlara konum odaklı reklam verebilirsiniz.

Taksi Yolcu Ekranlara konum odaklı reklam verebilirsiniz.

Hits: 118

 TAKSİ YOLCU EKRANLARINA REKLAM VER, GENİŞ KİTLELERE ULAŞ.

 

     Taksi koltuk başlarına yerleştirilmiş özel dokunmatik ekranlar ile taksi yolcu aldıktan sonra aktif olan yayın kuşağında markanızı etkin şekilde tanıtabilirsiniz.

 

 

 

  Yayın sonunda, Reklamınız nerede ne zaman hangi araçta kaçkez hangi yolcular tarafından izlendiğine ait detaylı reklam raporu ile hedef kitlenize ektin şekilde  erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

  Reklamlarınız sınırsız hayalleriniz ile yayınlansın.

 

 

 

 

 

KONUM BAZLI DİJİTAL YAYIN AKIŞI 1 NİSAN İTİBARİ İLE YAYIN HAYATINA BAŞLAYACAKTIR.

LÜFTEN BANNER REKLAM VE DİJİTAL VİDEO REKLAM İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

ŞUAN İSTANBUL GENELİNDE  1500 TAKSİ DE SİSTEMİMİZ İŞLEMEKTEDİR.

İLETİŞİM : 0532 5579354

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.