You Are Here: Home » Taksi Çağır » Mobil Taksi Call Center » Akıllı Telefon Sipariş » Müşteri Uygulaması İndir

Müşteri Uygulaması İndir

Hits: 167

MOBİLTAKSİ MÜŞTERİ UYGULAMASI

 

MobilTaksi olarak görevimiz şehir içerisindeki kullanıcılarımıza “En Çabuk, En Kolay” taksiyi bulmasını sağlamak üzere, üzerinde çalıştığımız uygulamamızı sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

MobilTaksi uygulaması ile toplantınızdan çıkmadan, soğukta, yağmurda, yol kenarında beklemeden etrafınızdaki boş taksileri görebilir ve tek bir dokunuşla en yakınınızdaki taksiyi veya size en yakın istediğiniz taksi şoförünü kolaylıkla çağırabilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir ücret ödemeden.
MobilTaksi ile ayrıca gelen aracın ve taksicinin bilgilerine ulaşarak daha güvenli bir seyahat sağlayabilirsiniz. Size en yakın taksi şoförünü de siz seçebiliyorsunuz. Yolculuklarınız sonunda da yolculuğunuzu puanlayarak yolculuğunuz hakkında yorum yazabilirsiniz.
                                                  
ÜYELİK KULLANIM KOŞULLARI

 

Taksi Bulamıyorsanız

Bulunduğunuz yerde taksi yoksa bir dokunuşla mobiltaksi uygulamamızdan en yakın istediğiniz araç modelini veya istediğiniz şoförü seçebilirsiniz mutlaka size uygun bir taksiyi en kısa zamanda size yönlendiriyoruz.

 

Online Taksi

Web ve akıllı telefon uygulamamız üzerinden size en yakın taksiyi biz yönlendirelim, üstelik açmış olduğunuz hesaptan geçmiş yolculuklarınız listelensin.

Müşteri Odaklı

Taksi müşterinin adresi aramadan GPS harita üzerinden direk müşteriye yönlendirme ve çağrı merkez ile süreç takibi ile online yolculuk sonuna kadar durum kontrolü

 

Zaman Kaybı Yok

Mobil Taksi Call Center ve Tek dokunuşla artık taksi bulmak, çağırmak dert değil, siz isteyin size en yakın durak koordinasyonlu taksiyi biz size gönderelim

Alternatif Ödemeler

Taksi kullanırken artık nakit haricinde kredi kartı, PayPal ve diğer ödeme araçlarıylada taksi ücretinizi ödeye bilirsiniz, gerisi size kalmış online ödemeler

Müşteri Hizmetleri

Siz değerli müşterilerimize 7/24 çalışma aralığımızda mutlaka teknik veya idari destek sağlıyoruz. Sizin üye taksilerimizde güven içinde seyahat etmenizi sağlıyoruz

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.