Birleşik Taksi Şoförleri Derneği Başkanı Hüseyin Duman bir çağrı yaptı.Taksicilere adlÎ ceza verilsin Reviewed by Momizat on . Son dönemlerde aracına bindiği turistlerden fazla para almaya çalışan ve turistleri taciz eden taksicilerle ilgili tepkiler çığ gibi büyürken, Birleşik Taksi Şo Son dönemlerde aracına bindiği turistlerden fazla para almaya çalışan ve turistleri taciz eden taksicilerle ilgili tepkiler çığ gibi büyürken, Birleşik Taksi Şo Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Birleşik Taksi Şoförleri Derneği Başkanı Hüseyin Duman bir çağrı yaptı.Taksicilere adlÎ ceza verilsin

Birleşik Taksi Şoförleri Derneği Başkanı Hüseyin Duman bir çağrı yaptı.Taksicilere adlÎ ceza verilsin

Birleşik Taksi Şoförleri Derneği Başkanı Hüseyin Duman bir çağrı yaptı.Taksicilere adlÎ ceza verilsin

Hits: 23

Son dönemlerde aracına bindiği turistlerden fazla para almaya çalışan ve turistleri taciz eden taksicilerle ilgili tepkiler çığ gibi büyürken, Birleşik Taksi Şoförleri Derneği Başkanı Hüseyin Duman bir çağrı yaptı.

Halk TV’de “Günün Konuğu” programında konuşan Duman, kendisinin de bir taksi şoförü olduğunu ve turistlerden fazla para isteyen taksicilere idarî ceza yerine adlî ceza verilmesini istedi. Taksi şoförü Hüseyin Duman, Türk Ceza Kanunu’na bir madde eklenmesini ve müşteriden fazla para isteyen taksicilerin nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılanmalarını talep etti. Duman, geçtiğimiz günlerde Taksim’den Galatasaray’a getirdiği turist 3 kadın yolcudan fazla para alıp bir de yüzüne tüküren taksiciye uygulanan 1002 TL para cezasının, hapis cezası olması gerektiğini savundu.

KAYNAK:http://www.yeniasya.com.tr/gundem/taksicilere-adli-ceza-verilsin_480132

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.