TAXİ7X24 TETAŞ TABLET TAKSİMETREDEN ÖNEMLİ DUYURU: Reviewed by Momizat on . Her elektronik cihaz sıcaktan etkilenmektedir. Tabletler ön camın hemen altında olduğu için yüksek sıcaklıklardan direk etkilenebiliyor. Bu gibi durumlarda tabl Her elektronik cihaz sıcaktan etkilenmektedir. Tabletler ön camın hemen altında olduğu için yüksek sıcaklıklardan direk etkilenebiliyor. Bu gibi durumlarda tabl Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » TAXİ7X24 TETAŞ TABLET TAKSİMETREDEN ÖNEMLİ DUYURU:

TAXİ7X24 TETAŞ TABLET TAKSİMETREDEN ÖNEMLİ DUYURU:

TAXİ7X24 TETAŞ TABLET TAKSİMETREDEN ÖNEMLİ DUYURU:

Hits: 97

Her elektronik cihaz sıcaktan etkilenmektedir. Tabletler ön camın hemen altında olduğu için yüksek sıcaklıklardan direk etkilenebiliyor. Bu gibi durumlarda tabletiniz ısınmadan önce klima çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer sorununuz devam ederse, 0850 840 77 24 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da Tetaş Elektronik servislerimize uğrayabilirsiniz. Teknik ekibimiz size mutlak çözüm üretecektir. Şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.