Tetaş Elektronik Firması dünyada ilk ve tek ürün olarak İstanbul taksicilerine ücretsiz dağıttığı tablet taksimetre ile taksilerin dijital çağı yakalamasını sağladı . Reviewed by Momizat on . DÜNYA İLE AYNI ANDA İSTANBUL TAKSİ LERİNDE DUBAİ TAXİ FUARINDAN GÖRÜNTÜ Tetaş Android Tablet Taksimetre (TAXİPAD) taksi durakları ve Çağrı merkezleri ile uyumlu DÜNYA İLE AYNI ANDA İSTANBUL TAKSİ LERİNDE DUBAİ TAXİ FUARINDAN GÖRÜNTÜ Tetaş Android Tablet Taksimetre (TAXİPAD) taksi durakları ve Çağrı merkezleri ile uyumlu Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Tetaş Elektronik Firması dünyada ilk ve tek ürün olarak İstanbul taksicilerine ücretsiz dağıttığı tablet taksimetre ile taksilerin dijital çağı yakalamasını sağladı .

Tetaş Elektronik Firması dünyada ilk ve tek ürün olarak İstanbul taksicilerine ücretsiz dağıttığı tablet taksimetre ile taksilerin dijital çağı yakalamasını sağladı .

Tetaş Elektronik Firması dünyada ilk ve tek ürün olarak İstanbul taksicilerine ücretsiz dağıttığı tablet taksimetre ile taksilerin dijital çağı yakalamasını sağladı .

Hits: 2357

DÜNYA İLE AYNI ANDA İSTANBUL TAKSİ LERİNDE

DUBAİ TAXİ FUARINDAN GÖRÜNTÜ

Tetaş Android Tablet Taksimetre (TAXİPAD) taksi durakları ve Çağrı merkezleri ile uyumludur.Tetaş Android Tablet Taksimetre de Sesli Navigasyon,GPS, Araç Takip ,taxi7X24 mobil uygulamadan çağrı,Bas Konuş hepsi tek bir cihazda toplandı..

 

 

ŞUANDA İSTANBUL TAKSİ DE 1500 TAKSİDEYİZ

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.