Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik Reviewed by Momizat on . Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik Mobil Taksi LTD olarak tablet taksimetre ye güvenimiz ve desteklerimiz sürmektedir. Bu cihaz sayesinde İs Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik Mobil Taksi LTD olarak tablet taksimetre ye güvenimiz ve desteklerimiz sürmektedir. Bu cihaz sayesinde İs Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik

Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik

Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik

Tetaş Tablet Taksimetremizle Avrasya tünelinden geçtik

Mobil Taksi LTD olarak tablet taksimetre ye güvenimiz ve desteklerimiz sürmektedir. Bu cihaz sayesinde İstanbul da.50 adet mobil taksi duraklarımızı taksiciler aynı anda kullanacaklar.  İşte asil tablet taksimetrenin en buyuk emekçi şoförlere yararı bu olacak.  Tüm emekçi taksi şoförlerine hayırlı olsun.

 

© 2006-2017 Copyrights TaksiCenter for DesignMobil Taksi Sistemi Kurucusu &

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.