THY’den Taksicileri Çıldırtacak Kampanya: Bilet Alana UBER Bedava! Reviewed by Momizat on . THY RESMİ WEB SİTESİ Türk Hava Yolları, başlattığı kampanya ile yurt dışı ya da İstanbul'u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolcularına UBER seyahatini bedava ve THY RESMİ WEB SİTESİ Türk Hava Yolları, başlattığı kampanya ile yurt dışı ya da İstanbul'u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolcularına UBER seyahatini bedava ve Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » THY’den Taksicileri Çıldırtacak Kampanya: Bilet Alana UBER Bedava!

THY’den Taksicileri Çıldırtacak Kampanya: Bilet Alana UBER Bedava!

THY’den Taksicileri Çıldırtacak Kampanya: Bilet Alana UBER Bedava!

Hits: 39

THY RESMİ WEB SİTESİ

Türk Hava Yolları, başlattığı kampanya ile yurt dışı ya da İstanbul’u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolcularına UBER seyahatini bedava ve de indirimli hale getiriyor.
Dünyanın en önemli havayolu markalarından biri olan Türk Hava Yolları (THY), ‘Ayrıcalıklı uçuş deneyimi, şimdi Uber hediyeli’ başlığı altında yolcularına 70 farklı ülkede faydalanabilecekleri muhteşem bir kampanya düzenliyor. ‘’Yurt dışı ya da İstanbul’u içeren tüm uçuşlarımız, UBER yolculuğunuz için 20 dolara kadar kazandırıyor.’’ diyen THY, kampanyanın yalnızca THY ile gerçekleştirilen uçuşlarda geçerli olduğunun altını çiziyor.

Kampanya dahilinde Türk Hava Yolları ile yurt dışı ya da İstanbul’u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolculara bir UBER promosyon kodu hediye edilecek. Bu kod sayesinde THY yolcuları UBER ile gerçekleştirecekleri yolculuklarda Türkiye’de 50 TL, Almanya’da 15 Euro, ABD’de 20 dolar, Birleşik Krallık’ta ise 10 Sterlin’lik indirimden faydalanabilecekler. Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini çevrimiçi olarak alması gerekiyor.

THY yolcuları, kampanya dahilinde kendilerine hediye edilen UBER promosyon kodunu UBER’in hizmet verdiği tüm bölgelerde kullanabilecekler. Kampanyadan yalnızca biletleme ve seyahat dönemi 20 Haziran 2017- 31 Mayıs 2018 tarihi arasında olan ve bilet alırken THY’nin e-posta kampanya bildirimlerine izin vermiş kullanıcılar faydalanabilecek. Ülkelere göre indirim oranlarına THY’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

kaynak:http://www.webtekno.com/thy-den-taksicileri-cildirtacak-kampanya-bilet-alana-uber-bedava-h44566.html

https://www.turkishairlines.com/tr-be/kampanyalar/ayricalikli-ucus-deneyimi-simdi-uber-hediyeli/

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.