Volkswagen, İntel ve Mobileye 2019 Yılında Otonom Taksi Hizmetini Başlatacak Reviewed by Momizat on . Artık her otomotiv firmasının hedefleri arasına giren otonom sürüş ile ilgili nefesler tutuldu. Volkswagen, İntel ve Mobileye firmaları; 2019 yılında İsrail’de Artık her otomotiv firmasının hedefleri arasına giren otonom sürüş ile ilgili nefesler tutuldu. Volkswagen, İntel ve Mobileye firmaları; 2019 yılında İsrail’de Rating: 0
You Are Here: Home » yurtdışı sektör haberleri » Volkswagen, İntel ve Mobileye 2019 Yılında Otonom Taksi Hizmetini Başlatacak

Volkswagen, İntel ve Mobileye 2019 Yılında Otonom Taksi Hizmetini Başlatacak

Volkswagen, İntel ve Mobileye 2019 Yılında Otonom Taksi Hizmetini Başlatacak

Hits: 18

Artık her otomotiv firmasının hedefleri arasına giren otonom sürüş ile ilgili nefesler tutuldu. Volkswagen, İntel ve Mobileye firmaları; 2019 yılında İsrail’de otonom taksi uygulamasını başlatacak.

Tüm bu firmalar otonom sürüş konusuında birlikte çalışacak ve böylece 2022 yılına kadar başarılı sonuçlar elde edecek. Daha doğrusu plan ve proje konusunda böyle bir kararın alındığı ifade edilebilir.

Peki Bu Bir Pilot Proje Mi Olacak ?
Üst seviye araçlar olarak ifade edilen otonom araçlar; artık hayatlarımıza kesin olarak ticari alanda da girmiş olacak. Bunun bir pilot projeden ziyade hedeflenen başarıların önündeki ilk aşama olduğunu ifade eden İntel yetkilileri; ” Hizmet olarak hareketlilik vurgusunu özellikle yapacak.

Ayrıca İntel sözcüsü; ” VW ile İsrail’de yeni hareketlilik durumunda, bir ortak girişim kuruyoruz ve mevcut VW araçlarına uyarlanacak anahtar teslim AV kiti sağlıyoruz ” ifadelerine yer verdi.

İntel şu an için BMW ile de ilerleyen dönemlerde otonom araçlar konusunda anlaşma yapacak gibi görünüyor. Projenin 2019 yılı başında hayata geçirilmesi kesin olarak kararlaştırıldı.

KAYNAK:https://technotoday.com.tr/volkswagen-intel-ve-mobileye-2019-yilinda-otonom-taksi-hizmetini-baslatacak/

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.