Yandex.Taxi evlere yemek servisi Reviewed by Momizat on . Yandex, Rusya’da yeni bir yatırıma imza atıyor. Yandex.Taxi servisi, evlere yemek siparişi hizmeti veren Foodfox şirketini satın aldı. Rusya'da online taksi uyg Yandex, Rusya’da yeni bir yatırıma imza atıyor. Yandex.Taxi servisi, evlere yemek siparişi hizmeti veren Foodfox şirketini satın aldı. Rusya'da online taksi uyg Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » Yandex.Taxi evlere yemek servisi

Yandex.Taxi evlere yemek servisi

Yandex.Taxi evlere yemek servisi

Hits: 49

Yandex, Rusya’da yeni bir yatırıma imza atıyor. Yandex.Taxi servisi, evlere yemek siparişi hizmeti veren Foodfox şirketini satın aldı. Rusya’da online taksi uygulamalarında lider olan Yandex.Taxi, kısa süre önce ABD merkezli araç çağırma ve sürücülü araç kiralama şirketi Uber ile birleşmişti.

RBC’nın haberine göre Yandex.Taxi, Foodfox şirketinin de yüzde 100 hisselerini yaklaşık 500 milyon rubleye satın aldı. Henüz konuyla ilgili her iki şirketten de resmi açıklama yapılmadı.

 

Foodfox şirketi Rusya’da 2016 yılında faaliyete girmişti. Moskova’da şirket bugün binden fazla restoran ile çalışıyor.

 

Foodfox, ünlü internet mağazası Lamoda’nın eski üst düzey yöneticileri Sergey Polissar ve Maksim Firsov tarafından kuruldu.

Yandex.Taxi’nin bu alımla, taksilerin “evlere servis” hizmetinde de kullanılmasını planladığı belirtiliyor.

KAYNAK:http://www.turkrus.com/510738-yandextaxi-ile-evlere-yemek-servisi-yolda-xh.aspx

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.