YASAL UYARI: Mobil Taksi hakkında.. Reviewed by Momizat on . YASAL UYARI.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Mobil Taksi ® (MOBİL TAKSİ LTD.) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup i YASAL UYARI.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Mobil Taksi ® (MOBİL TAKSİ LTD.) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup i Rating: 0
You Are Here: Home » sektör haberleri » YASAL UYARI: Mobil Taksi hakkında..

YASAL UYARI: Mobil Taksi hakkında..

YASAL UYARI: Mobil Taksi hakkında..

Hits: 61

YASAL UYARI.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Mobil Taksi ® (MOBİL TAKSİ LTD.) isim ve logosu “Koruma Marka Belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.

 

http://mobiltaksi.com/

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.