YIL 2010: MEHMET ŞEVKET EVGİ:”Allah bin kere belanızı versin! Bre uğursuzlar!.. İslam’da devlet ve belediye bütçelerini hortumlamak var mıdır? Rüşvet almak var mıdır? Haram yemek var mıdır? Reviewed by Momizat on . İslamcılığın cıcığını çıkarttınız, Allah belânızı versin!.. Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi, İslâmcı görünüp de İslâm´ın gereklerini yerine getirmeyen ´M İslamcılığın cıcığını çıkarttınız, Allah belânızı versin!.. Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi, İslâmcı görünüp de İslâm´ın gereklerini yerine getirmeyen ´M Rating: 0
You Are Here: Home » Basın Merkezi » YIL 2010: MEHMET ŞEVKET EVGİ:”Allah bin kere belanızı versin! Bre uğursuzlar!.. İslam’da devlet ve belediye bütçelerini hortumlamak var mıdır? Rüşvet almak var mıdır? Haram yemek var mıdır?

YIL 2010: MEHMET ŞEVKET EVGİ:”Allah bin kere belanızı versin! Bre uğursuzlar!.. İslam’da devlet ve belediye bütçelerini hortumlamak var mıdır? Rüşvet almak var mıdır? Haram yemek var mıdır?

YIL 2010: MEHMET ŞEVKET EVGİ:”Allah bin kere belanızı versin! Bre uğursuzlar!.. İslam’da devlet ve belediye bütçelerini hortumlamak var mıdır? Rüşvet almak var mıdır? Haram yemek var mıdır?

Hits: 95

İslamcılığın cıcığını çıkarttınız, Allah belânızı versin!..

Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi, İslâmcı görünüp de İslâm´ın gereklerini yerine getirmeyen ´Müslümanlar´a böyle beddua etti.!
Eygi, o müslümanları şöyle tanımladı: “Evet, Allah belanızı versin! Bunlar kimlerdir? Hemen açıklayayım: Dindar görünüp de, dinci görünüp de, İslâmcı görünüp de; Yüce İslâm dininin, Yüce Şeriâtın yasak etmiş, haram kılmış olduğu bir sürü kötülüğü bilerek, kasıtlı şekilde, mütecâsiren (küstahça ve cesaretle), mütecahiren (açık şekilde) yapan fasıklar, facirler, azgınlar, kudurmuşlar güruhudur.”
İşte Eygi’nin o yazısı:
İslamcılığın cıcığını çıkarttınız, Allah belânızı versin!.. Ben çoğunuzun o eski mücahitlik günlerini bilirim, ne nutuklar atıyor, mangallarda kül bırakmıyordunuz. Sonra mücahitlik postunu çıkardınız müteahhit oldunuz.
Müslümansan, hangi meşreb ve mezhepten olursan ol, mutlaka doğru ve dürüst olmak zorundasın. Siz yıllar var ki, doğruluk şişesini taşa vurup paramparça ettiniz. Allah bin kere belânızı versin!
Namaz kılıyor, günde onlarca defa Allah’tan sirat-ı müstaqime (doğru yola) kılavuzlamasını lisan ile niyaz ediyorsunuz ve hayatta tam tersini yapıyorsunuz.
Bre uğursuzlar!..
İslam’da devlet ve belediye bütçelerini hortumlamak var mıdır?
Rüşvet almak var mıdır?
Haram yemek var mıdır?
Her türlü emanete hıyanet etmek var mıdır?
Yalan söylemek, halkı aldatmak var mıdır?
Arsa ve arazileri yapılaşmaya açarak, binalara fazla kat çıkma izni sağlayarak haram komisyonlar almak var mıdır?
İhalelere fesat karıştırmak var mıdır?
Haram yollarla süper zengin olmak var mıdır?
Size beddua ediyorum. Allah belanızı versin!.. İki yakanız bir araya gelmesin!.. Haram servetlerinizi huzur içinde yiyemeyin emi!..
Müslümanların yüzünü kara çıkarttınız… Başınız belâdan kurtulmasın.

KAYNAK:http://turkbirligicephesi.blogspot.com.tr/2011/05/islamclgn-ccgn-ckarttnz-allah-belanz.html

 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

© 2006-2018 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.