TAKSİ SEKTÖRÜNDE 20 YILLIK UZMANLIK VE DENEYİM

1979 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Kısıklı İlköğretim okulunda tamamladım. Liseyi Namık Kemal Lisesinde bitirdim.1998 yılında ilk üniversitem olan Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi’nde 3 yıl İngilizce Uluslararası ilişkiler (I.R.) Bölümünü Uludağ Üniversitesi’nde devam ederek 2006 yılına kadar aile mesleğimiz olan taksicilik yaparak süre uzunda olsa okulumu bitirdim.

2002-2006 TAKSİ ŞOFÖRLÜĞÜ

Fakülte yıllarımda Kısıklı Çamlıca Taksi Durağında aile mesleğimiz olan taksi şoförlüğünü hafta sonları 34 TEB 12 plakalı kendi taksimizde yaptım.

2006-2010 TAKSİ MESLEĞİNİ TEKNOLOJİ İLE GELİŞTİRME
(TAKSİ CENTER)

Taksi mesleğimizi geliştirmek için piyasada otogaleri olarak bilinen taksi plakası alım-satımı-kiralama işleri yapan firmalara taksi işletmeciliğinin kurumsal teknolojik olarak yapılmasını sağlamak amacı ile 2007 yılında taslak şeklinde hazırladığım mobil taksi çağrı merkezi yazılımlarını sinevizyon sunumlar ile piyasada faaliyet gösteren bu firmalara eğitim seminerleri verdim.

2010-2019 MOBİL TAKSİ LTD.

2010 yılında kısaca Mobil Taksi LTD. olarak kurduğum şirkete 444’lü numaradan ve internetin bulunduğu(3G ile) her noktadan mobiltaksi.com web sitesi ile taksi duraklarımıza tek merkezde toplanmasını şehir genelinde tek numara ile ulaşılarak taksi çağırma işlemini otomatik özel yazılımlarla sağladım.

2015-2022 ELEKTRİKLİ MOBİL TAKSİ DURAKLARI

İstanbul’da elektrikle çalışan mobil taksileri ve duraklarını kurmak için iki adet ticari taksi plakamızı sattım ve şuan yatırım yapmaktayım. Halen Mobil Taksi Şirketinin Yöneticiliğini ve İstanbul Taksi projesinin sorumluluğunu yürütmekteyim.

2022-  Mobil Ulaşım Teknoloji A.Ş.

Toplu Ulaşım Denetim ve Yönetim Merkezi Servisleri (İstanbul Taksi – İPOS Müşteri Yönetimi)