Hüseyin OBRUK

Sedan Driver
E-mail: taxidriver@mail.com
Brief info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

TAKSİ SEKTÖRÜNDE 20 YILLIK UZMANLIK VE DENEYİM

Hüseyin OBRUK

0532 557 93 54

1979 Yılında İstanbul’da doğdum.İlk ve orta öğretimimi Kısıklı İlköğretim okulunda tamamladım.Liseyi Namık Kemal Lisesinde bitirdim.1998 yılında ilk üniversitem olan Kıbrıs YakınDoğu Üniversitesi’nde 3 yıl İngilizce Uluslararası ilişkiler (I.R.) Bölümünü Uludağ Üniversitesi’nde devam ederek 2006 yılına kadar aile mesleğimiz olan taksicilik yaparak süre uzunda olsa okulumu bitirdim.
2002-2006

TAKSİ ŞOFÖRLÜĞÜ
Fakülte yıllarımda Kısıklı Çamlıca Taksi Durağında aile mesleğimiz olan taksi şoförlüğünü hafta sonları 34 TEB 12 plakalı kendi taksimizde yaptım.

2006-2010

TAKSİ MESLEĞİNİ TEKNOLOJİ İLE GELİŞTİRME
(TAKSİ CENTER)
Taksi mesleğimizi geliştirmek için piyasada otogaleri olarak bilinen taksi plakası alım-satımı-kiralama işleri yapan firmalara taksi işletmeciliğinin kurumsal teknolojik olarak yapılmasını sağlamak amacı ile 2007 yılında taslak şeklinde hazırladığım mobil taksi çağrı merkezi yazılımlarını sinevizyon sunumlar ile piyasada faaliyet gösteren bu firmalara eğitim seminerleri verdim.

2010-2019

MOBİL TAKSİ LTD.
2010 yılında kısaca MobilTaksi LTD. olarak kurduğum şirkete 444’lü numaradan ve internetin bulunduğu(3G ile) her noktadan mobiltaksi.com web sitesi ile taksi duraklarımıza tek merkezde toplanmasını şehir genelinde tek numara ile ulaşılarak taksi çağırma işlemini otomatik özel yazılımlarla sağladım.

2015-2021

ELEKTRİKLİ MOBİL TAKSİ DURAKLARI
İstanbul’da elektrikle çalışan mobil taksileri ve duraklarını kurmak için iki adet ticari taksi plakamızı sattım ve şuan yatırım yapmaktayım. Halen Mobil Taksi Şirketinin Yöneticiliğini ve İstanbul Taksi projesinin sorumluluğunu yürütmekteyim.

2022-

Mobil Ulaşım Teknoloji A.Ş.

Tolu Ulaşım Denetim ve Yönetim Merkezi Servisleri İTaksi – İPOS Müşteri Yönetimi