You Are Here: Home » Taksi Çağır » Mobil Taksi Durakları

Mobil Taksi Durakları

Hits: 344

0850 532 0 625 (MBL)  

 Ferah Mahallesi Çamlıca Külliyesi MobilTaksi Durağımız Hizmete Açılmıştır.

MOBİL TAKSİ DURAĞI

 

MOBİL TAKSİ DURAĞI

MOBİL TAKSİ DURAĞI

ŞUAN İÇİN 1 ADET ÜSKÜDAR ÇAMLICA DA MOBİL TAKSİ DURAĞIMIZ VARDIR. YIL SONUNA KADAR İSTANBUL ‘UN 25 İLÇESİNDE 50 ADET MOBİL TAKSİ DURAKLARIMIZI KURMAK İÇİN YATIRIMLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.İSTANBUL GENELİNDE BU 50 ADET MOBİL TAKSİ DURAĞIMIZDAN İŞ ALMAK HAFTALIK 100 TL’DİR. İSTANBUL GENELİNDE 50 ADET MOBİL TAKSİ DURAĞIMIZDA SADECE 3000 TAKSİ YE HİZMET VERİLECEKTİR.

NOT: MOBİL TAKSİ LTD. OLARAK TETAŞ TABLET TAKSİMETRE İLE EŞ GÜDÜMLÜ ÇALIŞACAK UYGULAMALARIMIZ MEVCUT OLUP AYNI ANDA SADECE TELEFONUNA ŞOFÖR UYGULAMASINI  İNDİREREK  ÇALIŞMAK İSTEYEN TAKSİ ŞOFÖRLERİ İÇİNDE HİZMET VEREBİLECEK ŞEKİLDEDİR.

© 2006-2019 Copyrights TaksiCenter for Design Mobile Taxi Transport Technology CompanyMobil Taksi Sistemi Kurucusu

Scroll to top
YASAL UYARI:TaksiCenter® (TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ) isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Sitemizde yayınlanan tüm içerikler: alıntı yapılan sayfadan aktif link verilerek yapılır.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.Resim, Şablon vb. uygulamalar tekil olarak kullanılamaz.Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.